Aktualności

Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Weź udział w konkursie i popłyń "Darem Młodzieży" w rejs dookoła świata!
Wiadomość, opublikowana 21-11-2017

W maju 2018 roku jeden z najsłynniejszych polskich  żaglowców: "Dar Młodzieży", rozpocznie rejs dookoła świata pod hasłem  "Rejs Niepodległości". Impulsem do organizacji tego wielkiego wydarzenia jest  Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, którą będziemy obchodzić w 2018 r. Z tej okazji rusza konkurs skierowany do młodzieży akademickiej, dzięki któremu 100 młodych osób popłynie w rejs dookoła świata.

Więcej...
Spotkania przedstawicieli Unii Uczelni na rzecz kierunku gospodarka przestrzenna
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-11-2017

29 listopada 2017r. odbędzie się posiedzenie Unii Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunku Studiów Gospodarka Przestrzenna, zorganizowane przez Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej. Celem tego spotkaniu będzie identyfikacja wyzwań kształcenia w obszarze gospodarki przestrzennej jakie wynikają ze zmian modelu planowania strategicznego i przestrzennego wdrażanych w Polsce w oparciu o założenia nowelizacji Ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju oraz nowego Kodeksu Urbanistyczno-Budowlanego.

Więcej...
Gwiazdy Internacjonalizacji 2018
Wiadomość, opublikowana 21-11-2017

Startuje pierwsza edycja Nagrody Środowiskowej Gwiazdy Internacjonalizacji 2018.

Więcej...
Konferencja "Czy Bóg stworzył liczby pierwsze?"
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-11-2017

Oddział Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu we współpracy z Wydziałem Teologicznym UAM organizują kolejną sesję naukową z cyklu Dwugłos Nauki pod tytułem: „Czy Bóg stworzył liczby pierwsze? Hipoteza Riemanna a racjonalność przyrody”.

Więcej...
Seminarium szkoleniowe w Wiśle
Wiadomość, opublikowana 20-11-2017

Serdecznie zapraszamy Studentów i Doktorantów z niepełnosprawnościami UAM na kolejną edycję zimowego Seminarium Szkoleniowego w Wiśle.
Tym razem proponujemy otwarty zakres tematyczny – oprócz kilku tematów proponowanych przez Biuro, na seminarium mogą się pojawić również zaproponowane przez studentów i doktorantów.

Więcej...
Kolejny wykład z cyklu "Po indeks z Pitagorasem"
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-11-2017

21 listopada 2017 roku o godz. 12.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu odbędzie się kolejny w tym roku akademickim wykład dla młodzieży z cyklu spotkań "Po indeks z Pitagorasem".

Więcej...