Aktualności

Dzień studenta I-go roku Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Stypendium dla doktoranta w międzynarodowym projekcie „FEW-meter” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki
Wiadomość, opublikowana 14-09-2018

Poszukujemy doktoranta do pracy w międzynarodowym projekcie „FEW-meter - zintegrowany model pomiaru i usprawnienia miejskiego rolnictwa w kontekście cyrkulacyjnego metabolizmu miejskiego.” („FEW-meter - an integrative model to measure and improve urban agriculture towards circular urban metabolism”), (projekt nr 2017/25/Z/HS4/03048) finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki.

Więcej...
Urodzinowa herbatka w Botaniku
Wiadomość, opublikowana 14-09-2018

To już tradycja, że we wrześniu świętujemy urodziny Ogrodu Botanicznego UAM. Z tej okazji Botanik zaprasza wszystkich zainteresowanych w najbliższy weekend, 15 i 16 września, do swojej siedziby przy ul. Dąbrowskiego 165. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazł się m.in. IV Festiwal Herbaty Zaparzaj!

Więcej...
Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka
Wiadomość, opublikowana 14-09-2018

Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.


Więcej...
Studenci UAM Znów Najlepsi w Europe!
Wiadomość, opublikowana 14-09-2018

Zespół studentów składzie: kapitan - Mateusz Halicki (AIR/UEP), Dawid Śliwiński (TK/UAM), Sebastian Jastrzębski (TK/UAM) i Aleksander Kempa (TK/UAM) pod opieką dr Wojciecha Czarta zajęli pierwsze miejsce w Europie w międzynarodowym konkursie Global Online Marketing Academic Challenge (GOMAC) 2018. Studenci przez kilka miesięcy intensywnej pracy przygotowywali i przeprowadzili 3 tygodniową kampanię marketingową integrującą platformy Google Ads (AdWords), Facebook oraz LinkedIn. Kampania konkursowa została przeprowadzona dla firmy Ogarniamprad.pl, pierwszej w Polsce dedykowanej platformy aukcyjnej umożliwiającej w czasie rzeczywistym licytacje zakupu i sprzedaży energii w ramach grupowych aukcji odwrotnych. Jako Regionalni Zwycięzcy GOMAC studenci walczą jeszcze o miano Globalnego Zwycięzcy GOMAC 2018.

Więcej...
Mezo gwiazdą Inauguracyjnego Koncertu na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-10-2018

Z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zapraszamy na Inauguracyjny Koncert, który odbędzie się 3 października 2018 r. o godz. 18.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. Wieniawskiego 1). Koncert uświetni jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia: Mezo.

Więcej...
Międzynarodowa konferencja naukowa "Glottodydaktyka polonistyczna: strategie - wartości - wyzwania"
Wydarzenie, trwa od 20-09-2018 do 21-09-2018

Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji "Glottodydaktyka polonistyczna – strategie – wartości – wyzwania", która odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-21 września 2018 roku.

Więcej...