Aktualności

Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Zaproszenie na konferencję „Studencki Komitet Solidarności – spojrzenie po czterdziestu latach”
Wiadomość, opublikowana 16-11-2017

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM, Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu, Instytut Filologii Polskiej UAM zapraszają w czterdziestą rocznicę powstania Studenckich Komitetów Solidarności na konferencję  „Studencki Komitet Solidarności – spojrzenie po czterdziestu latach”, nad którą honorowy patronat objęli: Przewodniczący Rady Miasta Poznania Grzegorz Ganowicz, JM Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza prof. dr hab. Andrzej Lesicki.

Więcej...
Konkurs Poznański Wolontariusz Roku 2017
Wiadomość, opublikowana 16-11-2017

Miasto Poznań już po raz osiemnasty organizuje konkurs Poznański Wolontariusz Roku. Jest to przedsięwzięcie mające na celu promowanie idei wolontariatu oraz osób i organizacji angażujących się w działalność wolontaryjną na rzecz Poznania i jego mieszkańców. Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w konkursie poprzez zgłaszanie do niego osób/grup/organizacji/firm, z którymi stykają się Państwo w swojej codziennej działalności. Dotyczy to również środowiska studenckiego.

Więcej...
Wykład "Herbarz Elizabeth Blackwell - miłość, rośliny i sztuka"
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-11-2017

Biblioteka Wydziału Biologii zaprasza 23 listopada 2017 roku o godzinie 17:00 na wykład "Herbarz Elizabeth Blackwell - miłość, rośliny i sztuka", który wygłosi prof. UAM dr hab. Justyna Wiland-Szymańska.

Więcej...
Stypendia NAWA
Wiadomość, opublikowana 15-11-2017

1.10.2017 r. powstała Narodowa Agnecja Wymiany Akademickiej (www.nawa.gov.pl), która na początku listopada ogłosiła ofertę stypendialna dla studentów,doktorantów i pracowników naukowych.

Więcej...
Konferencja "Stany Zjednoczone a dyplomacja, polityka zagraniczna i prawo międzynarodowe"
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-11-2017

Koło Naukowe Prawa Amerykańskiego "The American Law Society” wraz z Kołem Naukowym Prawa Międzynarodowego "Inter Gentes" działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Stany Zjednoczone a dyplomacja, polityka zagraniczna i prawo międzynarodowe", która odbędzie się 22 listopada 2017 r. w Collegium Iuridicum Novum UAM (al. Niepodległości 53).

Więcej...
Konkurs INTERSTUDENT 2018
Wiadomość, opublikowana 15-11-2017

Do 8 grudnia można zgłaszać kandydatów do ósmej edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Więcej...