Aktualności

Szkoła Letnia dla „Best Studentów”  BESTStudentCAMP Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Santander Universidades Digital Day
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-05-2018

Jesteś ciekawy cyfrowego świata i głodny wiedzy? Nie przegap szansy na spotkanie z liderami rynku podczas wyjątkowego wydarzenia. Santander Universidades, przy wsparciu merytorycznym Google Poland, przygotował cykl konferencji dla studentów pod hasłem Digital Day.

Więcej...
IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Religia a kultura popularna 18-19.05.2018 Poznań
Wiadomość, opublikowana 11-05-2018

Poznańskie Konwersatorium Religioznawcze przy Katedrze Religioznawstwa i Badań Porównawczych oraz Koło Psychologii Religii przy Instytucie Psychologii zapraszają na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową, która wpisuje się w tradycje wiosennych spotkań religioznawczych na Wydziale Nauk Społecznych UAM.

Więcej...
Dzień zabaw i gier językowych w Szkole Językowej UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-05-2018

Szkoła Językowa UAM zaprasza miłośników języków obcych na zabawy i gry językowe 19 maja (sobota) od 10:00 do 14:00 w Collegium Chemicum, ul. Grunwaldzka 6, III piętro. Więcej szczegółów na plakacie.

Więcej...
Egzaminy Telc z języka niemieckiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-06-2018

Szkoła Językowa UAM zaprasza na kolejną już edycję egzaminu TELC z języka niemieckiego – poziomy B1 oraz B2.

Szczegółowe informacje stronie Szkoły Językowej UAM. Serdecznie zapraszamy!

Więcej...
Wystawa pt. „90 LAT LIGI OCHRONY PRZYRODY W POLSCE - HISTORIA LOP W POZNANIU”
Wydarzenie, trwa od 21-05-2018 do 30-06-2018

W dniach od 21 maja do 30 czerwca 2018 na Wydziale Biologii UAM prezentowana będzie wystawa o historii Ligi Ochrony Przyrody w Polsce. Wystawę będzie można oglądać w głównym holu Collegium Biologicum przy ul. Umultowskiej 89.

Więcej...
Zakład Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych, prezentuje wyniki II Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" pt. "Źródła tożsamości"
Wiadomość, opublikowana 09-05-2018

W dniu 25 kwietnia 2018 r. w przestrzeniach wystawowych Wydziału Nauk Społecznych nastąpił wielki finał Konkursu z udziałem JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Pana prof. dra hab. Andrzeja Lesickiego. Po uroczystym otwarciu wystawy pokonkursowej i ogłoszeniu werdyktu Jury, JM Rektor wręczył główną I Nagrodę autorce najlepszej pracy. Nagrody ufundowane przez Dziekanów WSE i WNS wręczyli, Pani Prodziekan prof. dr hab. Kinga Kuszak i Pan dr Jacek Zydorowicz. Nagroda Specjalna ufundowana przez Rodzinę Patrona została przekazana laureatce przez przedstawiciela Rodziny, Pana Szymona Wójciaka

Więcej...