Aktualności

Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Konkurs na najlepszy blog erasmusowy na UAM
Wiadomość, opublikowana 04-11-2017

Wyjeżdżasz na studia lub praktyki z Erasmusem?
Piszesz? Fotografujesz? Filmujesz?

Załóż swojego erasmusowego bloga i podziel się swoimi wrażeniami, zdziwieniami i odkryciami!

Więcej...
Kolejny wykład z cyklu wykładów otwartych ze statystyki na Wydziale Matematyuki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-11-2017

W dniu 15 listopada 2017 roku o godz. 17.30 w Sali A1.33 Wydziału Matematyki i Informatyki UAM przy ul. Umultowskiej 87 odbędzie się drugi w tym roku akademickim wykład z cyklu wykładów otwartych poświęconych wielowymiarowym metodom statystycznym.

Więcej...
Kolejne spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku”
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-11-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na drugie spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku” poświęcone w tym roku problemowi wolności. Prelekcja odbędzie się 14 listopada o godzinie 18.00 w Holu Balkonowym Centrum Kultury „Zamek”. Wykład wygłosi prof. dr hab. Robert Pietrzak z Wydziału Chemii UAM, a jego tytuł brzmi: Czy CO2 powinien być wolny, tak jak chce natura?

Więcej...
Zaproszenie na konferencję "Sen w medycynie i sztuce. Konteksty kulturowe i cywilizacyjne"
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-11-2017

Instytut Filologii Polskiej zaprasza na interdyscyplinarną konferencję pt. "Sen w medycynie i sztuce. Konteksty kulturowe i cywilizacyjne", która odbędzie się 8 listopada br. w Collegium Maius (Salon Mickiewicza).

Więcej...
Targi Pracy UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-11-2017

Zapisy trwają! Są jeszcze wolne miejsca na darmowe szkolenia podczas XX Akademii Rozwoju - 7 listopada br. Kto pierwszy, ten lepszy - zapisz się i zachęć innych do udziału! http://tinyurl.com/AR2017-szkolenia
Jeżeli chcesz usiąść naprzeciw rekrutera i poczuć się jak kandydat podczas rozmowy kwalifikacyjnej - wyślij swoje CV na adres targi@amu.edu.pl w temacie wiadomości wpisując "symulacje rozmów kwalifikacyjnych" i czekaj na potwierdzenie. Ilość miejsc ograniczona!

Więcej...
Spotkanie z p. Szymonem Hołownią na Wydziale Teologicznym UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-11-2017

Akademickie Koło Misjologiczne im dr Wandy Błeńskiej oraz Duszpasterstwo Akademickie Wydziału Teologicznego UAM zapraszają na spotkanie z p. Szymonem Hołownią zatytułowane "Mission: possible"! Wydarzenie wpisuje się w świętowanie 90-lecia Akademickiego Ruchu Misjologicznego w Polsce.

Więcej...