:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

UAM rekrutuje od 1 czerwca 2018 roku
Wiadomość, opublikowana 01-06-2018
UAM szuka mistrza ortografii wśród poznaniaków!
Wiadomość, opublikowana 13-06-2018

Po Wielkim Dyktandzie dla studentów, teraz czas na wszystkich chętnych.

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM oraz Centrum Marketingu UAM zapraszają na pierwsze Wielkie Poznańskie Dyktando UAM. Do udziału zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic, którzy ukończyli 16 rok życia.

Więcej...
Relacja z I Dnia Grantowego WFPiK
Wiadomość, opublikowana 28-05-2018

16 maja 2018 r. na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej obył się I Dzień Grantowy WFPiK. W spotkaniach uczestniczyli studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału. Prelekcje w ramach wydarzenia przygotowali pracownicy Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, którzy realizują lub realizowali różne typy projektów badawczych.

Więcej...
Zakończenie Konkursu Młodego Twórcy "Wszystkie Kolory Ziemi"
Wiadomość, opublikowana 28-05-2018

W dniu 25 maja 2018 r. odbyło się zakończenie Międzyszkolnego Konkursu Młodego Twórcy "Wszystkie Kolory Ziemi". Ogród Botaniczny UAM wspierał projekt. Organizatorzy podziękowali uczestnikom, ich opiekunom, zaproszonym gościom, współorganizatorom i patronom medialnym. Wszyscy finaliści zostali wyróżnieni, zwycięzcami zostali: I miejsce "Gołębia przygoda nad jeziorem" - Łucja Baranowska, Franciszek Linke "Niebo nad miastem", II miejsce "Ziemia - Zuzanna Flicińska, Zofia Michalak i "Planeta Ziemia" - Antonina Piotrowska. Gratulujemy!

Więcej...
Relacja z III Dnia Jakości na WFPiK
Wiadomość, opublikowana 28-05-2018

24 maja na w Collegium Maius na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej odbył się III Wydziałowy Dzień Jakości zorganizowany pod hasłem Wsparcie studenta w kształceniu uniwersyteckim. Konferencję zaszczycił swoją obecnością JM Rektor prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki, który otworzył obrady.

Więcej...
"Moje pojednanie. Tadeusz Różewicz i Niemcy” – Film Petera Lachmanna w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-06-2018

Collegium Polonicum zaprasza na projekcję filmu „Moje pojednanie. Tadeusz Różewicz i Niemcy” w reżyserii Petera Lachmanna oraz rozmowę z Marią Dębicz, które odbędą się dnia 6 czerwca 2018 o godzinie 18:30 w małej auli Collegium Polonicum. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Polsko-niemieckie seminarium na temat: Tłumaczenia literackie w polsko-niemieckim dialogu kulturowym - Tadeusz Różewicz w przekładzie na język niemiecki”.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.