:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

II Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka Z cyklu "Studenckie impresje" pt." Źródła tożsamości"
Wiadomość, opublikowana 08-02-2018

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w II edycji konkursu plastycznego w ramach obchodów Dekady Jubileuszowej UAM i objęty Patronatem JM Rektora UAM oraz Dziekanów Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Nauk Społecznych.

Więcej...
Nauka języka chińskiego na Tajwanie
Wiadomość, opublikowana 08-02-2018

Program Huayu Enrichment Scholarship przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Tajwanu (‘MOE’) oferuje studentom polskich uczelni (polskim obywatelom) osiem miejsc stypendialnych na rocznych (trwających rok akademicki) kursach języka chińskiego na Tajwanie. Program – obok kształcenia – stawia sobie za cel  wzajemną komunikację oraz nawiązanie kontaktów i przyjaźni w międzynarodowym środowisku.

Więcej...
Wykład prof. dr. hab. Huberta Orłowskiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-02-2018

Prof. zw. dr hab. Kazimierz Przyszczypkowski z Zakładem Polityki Oświatowej i Edukacji Obywatelskiej WSE UAM zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Wykładów Nestorów Nauki w Sali Lubrańskiego. Wydarzenie w dniu 14 lutego 2018 r. (środa) o godz. 17.00 uświetni swoim wystąpieniem pan prof. dr hab. Hubert Orłowski, który wygłosi wykład pt. "Literatura w III Rzeszy. Kłopotliwe pytania".

Więcej...
Nowy program stypendialny w ofercie Fundacji UAM
Wiadomość, opublikowana 09-02-2018

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza od wielu lat prowadzi programy stypendialne przeznaczone dla studentów i doktorantów studiujących na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku do grona Fundatorów stypendiów dołączyła Fundacja św. Benedykta. Przeznaczyła ona kilkadziesiąt tysięcy złotych na wsparcie finansowe dla uzdolnionych studentów, którzy mogą pochwalić się dużymi osiągnięciami naukowymi, aktywnie włączają się w życie społeczności akademickiej, a także mają lekkie pióro i chętnie dzielą się swoją wiedzą poprzez publikację artykułów na łamach mediów elektronicznych bądź drukowanych.

Więcej...
Seminarium zimowe w Wiśle - ostatnie wolne miejsca
Wiadomość, opublikowana 06-02-2018

Zwolniły się dwa miejsca na zimowe Seminarium szkoleniowe dla studentów z niepełnosprawnościami w dniach 17-24 lutego 2018 w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. Oprócz udziału w szkoleniach, których tematykę wybrali sami studenci: Jak sprawić, by stres stał się naszym sprzymierzeńcem? – wokół kreatywnego zarządzania stresem, a także Techniki uczenia się. Jak uczyć się efektywnie i mieć z tego fun?, możecie skorzystać z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej, w tym z pływalni, sauny fińskiej, zajęć sportowych, a także z szeregu wycieczek turystycznych w malowniczych okolicach Wisły.

Więcej...
Spotkanie "Karnawałowe tańce dla każdego... z Wiednia i innych stron świata"
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-02-2018

Austriacki Ośrodek Kultury UAM zaprasza wszystkich miłośników tańca i muzyki na spotkanie "Karnawałowe tańce dla każdego… z Wiednia i innych stron świata", które poprowadzi Pani Honorata Łukaszewska. Wstęp wolny.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.