:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Szkoła Letnia dla „Best Studentów”  BESTStudentCAMP Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Studenciu UAM na podium Akademickich Mistrzostw Polskich Debat Oksfordzkich
Wiadomość, opublikowana 15-05-2018

Drużyna złożona z 3 studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i 1 studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu 13 maja zdobyła tytuł wicemistrza II Akademickich Mistrzostw Polskich Debat Oksfordzkich.

Więcej...
Seminarium specjalistyczne „Międzynarodowa wymiana szkolna i pozaszkolne miejsca nauczania” dla studentów Wydziału Neofilologii UAM oraz nauczycieli odbywających referendariat z Berlina
Wiadomość, opublikowana 15-05-2018

W dniach od 23 do 27 kwietnia 2018 r. odbyło się polsko-niemieckie seminarium specjalistyczne pt. Międzynarodowe wymiany szkolne i pozaszkolne miejsca nauczania w Krzyżowej oraz w Poznaniu. W wyjeździe wzięli udział studenci z II, IV oraz V roku lingwistyki stosowanej ze specjalizacji glottodydaktycznej, a całe wydarzenie zostało zorganizowane przez panią dr Gabrielę Gorącą-Sawczyk.

Więcej...
Oferta zatrudnienia w kanadyjskim projekcie badawczym dla studentów i doktorantów UAM
Wiadomość, opublikowana 14-05-2018

Profesor Ivan Kalmar z Uniwersytetu w Toronto poszukuje asystentów do swojego projektu badawczego poświęconego populizmowi i islamofobii. Oferta skierowana jest do studentów i doktorantów nauk społecznych, historii i antropologii. Termin składnia aplikacji upływa 31 maja. Informacje o zadaniach asystentów oraz kontakt do prof. Kalmara poniżej. Informacji o projekcie udziela także dr Monika Bobako z UAM (kontakt: bomonako@amu.edu.pl)

Więcej...
Wykład dr Beaty Anny Polak (PPG UAM) „Przedmurze czy peryferie? Polskie mesjanizmy i polska teologia narodu”
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-05-2018

Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład dr Beaty Anny Polak (PPG UAM) zatytułowany „Przedmurze czy peryferie? Polskie mesjanizmy i polska teologia narodu”.

Więcej...
Koncert Pameli Howland i Stana Breckenridge'a FUZJA DWÓCH MUZYCZNYCH ŚWIATÓW
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-05-2018

Wydział Anglistyki UAM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na koncert w wykonaniu Pameli Howland i Stana Breckenridge'a pt. Fuzja dwóch muzycznych światów, który odbędzie się 28 maja 2018 r. o godz. 18.00 w Auli UAM. Wstęp wolny.

Więcej...
Wykład dr Bartłomieja Sipińskiego
Wiadomość, opublikowana 11-05-2018

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają na kolejne zebranie naukowe, na którym dr Bartłomiej Sipiński wygłosi wykład pt. Idea personalizmu dialogowego.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.