:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Konkurs na prace naukowe o prawach dziecka - IX edycja
Wiadomość, opublikowana 29-01-2018

Do 31 marca 2018 r. można zgłaszać prace magisterskie i doktorskie w ramach konkursu Rzecznika Praw Dziecka na prace dotyczące wybranych zagadnień z zakresu praw dziecka. Do konkursu można zgłaszać pracę, które zostały obronione w ciągu ostatnich trzech lat. Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody finansowe oraz wyróżnienia.

Więcej...
Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 29-01-2018

Styczniowy numer "Życia Uniwersyteckiego" jest już dostępny na stronie http://www.staff.amu.edu.pl/~zycie/

Więcej...
Stypendia na Tajwan
Wiadomość, opublikowana 29-01-2018

Istnieje możliwość ubiegania się o stypendia na studia na Tajwan. Program Taiwan Scholarship przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Tajwanu (‘MOE’) oferuje studentom polskich uczelni (polskim obywatelom) sześć miejsc stypendialnych na studiach magisterskich lub doktoranckich na Tajwanie. Program – obok kształcenia – stawia sobie za cel  wzajemną komunikację oraz nawiązanie kontaktów i przyjaźni w międzynarodowym środowisku.

Więcej...
Koncert Karnawałowy UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-01-2018

W imieniu Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, profesora dra hab. Andrzeja Lesickiego, mamy przyjemność zaprosić na koncert rektorski w iście karnawałowej atmosferze. Wystąpi na nim Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją dra Aleksandra Grefa oraz jako solistka wieczoru: Aleksandra Kamińska-Rykowska - sopran. Wstęp na koncert jest wolny.

Więcej...
„Dziedzictwo językowe Rzeczypospolitej. Baza dokumentacji zagrożonych języków - prezentacja projektu i jego rezultaty” - wykład prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk i prof. UAM dr. hab. Tomasza Wicherkiewicza w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 01-02-2018 do 01-02-2018

W ramach cyklu wykładów w semestrze zimowym 2017/18 Polsko-Niemieckiego Instytutu Badawczego w Collegium Polonicum w Słubicach w czwartek, 1 lutego br. o godz. 14:00 odbędzie się wykład prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk i prof. UAM dr. hab. Tomasza Wicherkiewicza "Dziedzictwo językowe Rzeczypospolitej. Baza dokumentacji zagrożonych języków - prezentacja projektu i jego rezultaty” (wykład w j. niemieckim).

Więcej...
Program BioLab
Wiadomość, opublikowana 24-01-2018

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: Oklahoma Medical Research Foundation, University of Chicago, University of Virginia, University of Texas, Southwestern Medical Center.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.