Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Udział studentów i naukowców WPiA UAM w międzynarodowym seminarium z zakresu prawa pracy
Wiadomość, opublikowana 26-03-2018

Grupa studentów i naukowców WPiA UAM wzięła udział w seminarium międzynarodowym dot. problematyki swobody rozwiązywania stosunków pracy w europejskich porządkach prawnych, organizowanym w Ciudad Real (Hiszpania) przez Working Group on Labour Law oraz Universidad de Castilla – La Mancha Facultad de Derecho y Ciencias Sociales.Grupa studentów i naukowców WPiA UAM wzięła udział w seminarium międzynarodowym dot. problematyki swobody rozwiązywania stosunków pracy w europejskich porządkach prawnych, organizowanym w Ciudad Real (Hiszpania) przez Working Group on Labour Law oraz Universidad de Castilla – La Mancha Facultad de Derecho y Ciencias Sociales.

Więcej...
Spotkanie z niemiecką autorką Dr. Angelą Schmidt-Bernhardt na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-04-2018

Instytut Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM zaprasza na spotkanie z niemiecką autorką Dr. Angelą Schmidt-Bernhardt.

Więcej...
Spotkanie z Jackiem Barskym
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-03-2018

Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Barskym, autorem książki "W głębokiej konspiracji. Tajne życie i labirynt lojalności szpiega KGB w Ameryce". Odbędzie się ono w czwartek 29 marca 2018 r. o godzinie 13:15 na Wydziale Nauk Politycznychh i Dziennikarstwa (sala 121).

Więcej...
Jubileuszowy numer Życia Uniwersyteckiego
Wiadomość, opublikowana 26-03-2018

Mija 25 lat od chwili, gdy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukazał się pierwszy numer „Życia Uniwersyteckiego”. Przez ten czas nasz miesięcznik pełnił funkcję swoistej kroniki wydarzeń Uczelni.

Więcej...
Złoto dla UAM w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski we florecie
Wiadomość, opublikowana 23-03-2018

Aż siedem zawodniczek Klubu Uczelnianego AZS-UAM Poznań znalazło w gronie ośmiu finalistek Młodzieżowych Mistrzostw Polski we florecie, które odbyły się 22 marca 2018 roku w Obornikach Śląskich. Złoty medal i tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski wywalczyła po stojących na wysokim poziomie walkach Martyna Długosz. Na drugim miejscu została sklasyfikowana Marika Chrzanowska, a na najniższym stopniu podium stanęła Julia Chrzanowska.

Więcej...
Wykłady prof. Barbary Kryk-Kastovsky z Uniwersytetu Wiedeńskiego na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, trwa od 04-04-2018 do 05-04-2018

Instytut Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM zaprasza na wykłady prof. Barbary Kryk-Kastovsky z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki Uniwersytetu Wiedeńskiego

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.