Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Wykład „Zasoby selerów błotnych Apium repens (Jacq.) Lag., gatunku o znaczeniu dla Europy, w Wielkopolsce”
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-03-2018

Oddział Poznański PTB serdecznie zaprasza na wykład „Zasoby selerów błotnych Apium repens (Jacq.) Lag., gatunku o znaczeniu dla Europy, w Wielkopolsce”.

Więcej...
Switzerland’s European Policy - seminarium naukowe na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-03-2018

Zapraszamy na seminarium naukowe z udziałem zastępcy Ambasadora Konfederacji Szwajcarskiej, pana Chaspera Sarotta. Odbędzie się ono w poniedziałek, 26 marca o godzinie 13:00 w sali 128 budynku WNPiD przy ul. Umultowskiej 89a.

Więcej...
The Greatest Show on Earth: Donald Trump’s American Revolution - wykład otwarty na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-04-2018

Zapraszamy na wykład prof. Phillipa J. Ardoina, z Appalachian State University pt. „The Greatest Show on Earth: Donald Trump’s American Revolution”. Spotkanie jest elementem programu „Akademicki i naukowy Poznań”

Więcej...
Cykl prelekcji w ramach Seminarium Otwartego Zakładu Filologii Nowogreckiej Wydziału Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-03-2018

Serdecznie zapraszamy studentów i wykładowców na cykl prelekcji w ramach Seminarium Otwartego Zakładu Filologii Nowogreckiej (Instytut Językoznawstwa, Wydział Neofilologii UAM), które jest miejscem spotkań, dyskusji, wymiany wiedzy w obrębie szeroko pojętych studiów nowogreckich. Formuła spotkań ma charakter otwarty, dlatego zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby zainteresowane współczesną Grecja i Cyprem, ich językiem, literaturą, historią i kulturą.

Więcej...
Kolejny wykład otwarty w Obserwatorium Astronomicznym UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-03-2018

Instytut Obserwatorium Astronomiczne UAM zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu wykładów popularno-naukowych w roku 2018. Pracownicy naukowi obserwatorium przybliżą wszystkim chętnym ciekawe zagadnienia z astronomii. najbliższy wykład pt. "Jak z powierzchni Ziemi możemy zmierzyć rozmiar monety znajdującej się na Księżycu?" odbędzie się w piątek 23 marca 2018 r.

Więcej...
Dzień Frankofonii 2018 na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-03-2018

Dzień  Frankofonii to wyjątkowe w skali Uniwersytetu  święto, organizowane już od kilku lat przez studentów i wykładowców Instytutu Filologii Romańskiej Wydziału Neofilologii UAM.  Poprzez różnorodne formy przekazu, takie jak wykłady, prezentacje, warsztaty, jednoczy wszystkich miłośników świata frankofońskiego, a zatem nie tylko Francji i Francuzów, ale również wielu innych krajów, krain i wspólnot kulturowych mówiących po francusku.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.