Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Wykład w Oddziale Poznańskim Polskiego Towarzystwa Geograficznego i rozstrzygnięcie Konkursu Artystycznego „Barwy Ziemi”
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-04-2018

Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Geograficznego zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 5 kwietnia o godz. 17:00 w sali nr 3 w Collegium Geographicum (ul. Bogumiła Krygowskiego 10). W programie wykład dr Agaty Buchwałi dra Mateusza Rogowskiego pt. Przystanek Alaska – przyroda i życie na końcu świata. W referacie zostaną przedstawione najciekawsze atrakcje turystyczne Alaski.

Więcej...
Spotkanie z Anne Applebaum w CK Zamek w Poznaniu
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-03-2018

28 marca (środa) o godz. 19 w CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, odbędzie się spotkanie z Anne Applebaum wokół jej najnowszej książki "Czerwony głód". Rozmowę poprowadzi dr. hab. Grzegorz Skrukwa -  wicedyrektor Instytutu Wschodniego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza . Wstęp wolny - zapraszamy!

Więcej...
Udział studentów i naukowców WPiA UAM w międzynarodowym seminarium z zakresu prawa pracy
Wiadomość, opublikowana 26-03-2018

Grupa studentów i naukowców WPiA UAM wzięła udział w seminarium międzynarodowym dot. problematyki swobody rozwiązywania stosunków pracy w europejskich porządkach prawnych, organizowanym w Ciudad Real (Hiszpania) przez Working Group on Labour Law oraz Universidad de Castilla – La Mancha Facultad de Derecho y Ciencias Sociales.Grupa studentów i naukowców WPiA UAM wzięła udział w seminarium międzynarodowym dot. problematyki swobody rozwiązywania stosunków pracy w europejskich porządkach prawnych, organizowanym w Ciudad Real (Hiszpania) przez Working Group on Labour Law oraz Universidad de Castilla – La Mancha Facultad de Derecho y Ciencias Sociales.

Więcej...
Spotkanie z niemiecką autorką Dr. Angelą Schmidt-Bernhardt na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-04-2018

Instytut Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM zaprasza na spotkanie z niemiecką autorką Dr. Angelą Schmidt-Bernhardt.

Więcej...
Spotkanie z Jackiem Barskym
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-03-2018

Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Barskym, autorem książki "W głębokiej konspiracji. Tajne życie i labirynt lojalności szpiega KGB w Ameryce". Odbędzie się ono w czwartek 29 marca 2018 r. o godzinie 13:15 na Wydziale Nauk Politycznychh i Dziennikarstwa (sala 121).

Więcej...
Jubileuszowy numer Życia Uniwersyteckiego
Wiadomość, opublikowana 26-03-2018

Mija 25 lat od chwili, gdy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukazał się pierwszy numer „Życia Uniwersyteckiego”. Przez ten czas nasz miesięcznik pełnił funkcję swoistej kroniki wydarzeń Uczelni.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.