Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

„Sustainability from Energy Policy Perspective” - wykład dr. Rüçhana Kaya na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-05-2018

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Rüçhana Kaya pt. "Sustainability from Energy Policy Perspective", który odbędzie się we wtorek, 22 maja o godzinie 11:30 w sali 138 budynku WNPiD przy ulicy Umultowskiej 89a.

Więcej...
Konferencja "Zamykanie normy językowej w słowniku. Wokół teoretycznych i praktycznych problemów nowego słownika poprawnej polszczyzny"
Wydarzenie, trwa od 24-05-2018 do 25-05-2018

Uprzejmie zapraszamy do udziału w konferencji pt. "Zamykanie normy językowej w słowniku. Wokół teoretycznych i praktycznych problemów nowego słownika poprawnej polszczyzny", która odbędzie się 24-25 maja 2018 r. 

Więcej informacji znajduje się na stronie Pracowni Leksykograficznej.

Więcej...
Stypendia do Francji
Wiadomość, opublikowana 21-05-2018

Ambasada Francji w Warszawie przedłużyła termin ubiegania się o stypendia, na pobyty badawcze dla naukowców,do 28 maja br.

Więcej...
Studenci UAM organizują musical charytatywny na rzecz dzieci
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-10-2018

Koło Naukowe Prawa Procesowego Cywilnego UAM zaprasza na musical charytatywny „Tribute to the Beatles - YESTERDAY”, który odbędzie się w dniu 22 października, o godzinie 19:00 w Auli UAM, na ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Informujemy, że termin koncertu charytatywnego z przyczyn niezależnych od organizatora musiał ulec zmianie.

Więcej...
Wyróżnienie dla doktorantki UAM w finale FameLab
Wiadomość, opublikowana 21-05-2018

Katarzyna Kajukało, doktorantka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zdobyła Wyróżnienie Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina (pokrycie kosztu wyjazdu na wybraną konferencję naukową na terenie Europy) podczas finału konkursu FameLab. 19 maja 2018 r. miało miejsce rozstrzygnięcie tego międzynarodowego konkursu, który zachęca naukowców - naturalnych rzeczników nauki - do zabrania głosu publicznie. Naukowcy stają przed jury i publicznością, by w 3 minuty przedstawić to, czym pasjonują się na co dzień w swojej pracy badawczej.

Więcej...
Wykład gościnny w języku szwedzkim na Wydziale Neofilologii UAM poświęcony przemianom zachodzącym w szwedzkim społeczeństwie od lat siedemdziesiątych XX w.
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-05-2018

Katedra Skandynawistyki Wydziału Neofilologii UAM zaprasza na wykład gościny, który wygłosi Bo Wahlström, terapeuta pracy z oddechem, konsultant firm, prelegent i autor kursów. Dlaczego w Szwecji powstały grupy kontestujące społeczeństwo dobrobytu? Dlaczego życie w społeczeństwie dobrobytu nie zawsze jest równoznaczne z dobrym samopoczuciem? Dlaczego znaczną popularność zyskały na gruncie szwedzkim alternatywne partie, terapie i grupy religijne? Bo Wahlström odpowie na te pytania sięgając do własnych doświadczeń i obserwacji.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.