Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Warsztaty z pracy zespołowej
Wydarzenie, rozpoczyna się 27-02-2018

Chcesz nauczyć się innowacyjnych metod pracy zespołowej, wykorzystując efektywne techniki działania? Przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci uruchomić niestandardowe myślenie!

Więcej...
Seminarium WCZT: Możliwości aparaturowe spektrometrii mas
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-03-2018

W dniu 16 marca 2018r. o godz. 10.00 w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii (budynek D, I piętro, sali 111) przy ul. Umultowskiej 89C odbędzie się seminarium prezentujące możliwości badawcze spektrometrii mas - aparatury będącej na wyposażeniu Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii.

Więcej...
Poczucie szczęścia i sensu motywatorem do działań i rozwoju - konferencja naukowa organizowana przez Rozbijalnię Szklanych Sufitów oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-03-2018

Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości? Chciałabyś dowiedzieć się jak inne kobiety – takie jak Ty, osiągnęły sukces? Pragniesz być jeszcze bardziej przedsiębiorcza i kreatywna? Zależy Ci na tym, by coś zmienić w swoim życiu? Masz już dosyć ograniczeń, które hamują Twój rozwój? Przyjdź na konferencję „Poczucie szczęścia i sensu motywatorem do działań i rozwoju”.

Więcej...
Konkurs dla studentów robiących gry
Wiadomość, opublikowana 22-02-2018

Jesteś studentem i tworzysz gry komputerowe? Zgłoś się do konkursu dla studentów robiących gry – Students Talent Show i weź udział w największej konferencji dla branży gier komputerowych w Europie Środkowej – Digital Dragons. Do wygrania 2-miesięczny, płatny staż w siedzibie 11 bit studios lub nagroda pieniężna w wysokości 8.000 zł, jak również bilet wstępu na przyszłoroczną edycję konkursu Indie Showcase dla niezależnych game developerów.

Więcej...
Wydział Neofilologii UAM i Centrum Technologii Językowych CLARIN-PL zaprasza na cykl wykładów i warsztatów: CLARIN-PL w praktyce badawczej
Wydarzenie, trwa od 12-04-2018 do 13-04-2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wykładów i warsztatów: "CLARIN-PL w praktyce badawczej" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 12/13 kwietnia 2018 roku. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich naukowców, dydaktyków, doktorantów i studentów zainteresowanych wykorzystaniem metod maszynowego przetwarzania języka naturalnego w badaniach humanistycznych i społecznych.

Więcej...
Dziekan Wydziału Anglistyki prof. zw. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk redaktorem "Folia Linguistica"
Wiadomość, opublikowana 21-02-2018

Dziekan Wydziału Anglistyki, prof. zw. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk została członkiem komitetu redakcyjnego prestiżowego czasopisma językoznawczego „Folia Linguistica. Acta Societatis Linguisticae Europaeae”. Wydawcą czasopisma jest De Gruyter Mouton.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.