konkurs 
grantowy Dzień studenta I-go roku

Intermedia - międzynarodowa konferencja dot. tłumaczenia audiowizualnego na Wydziale Anglistyki
Wydarzenie, trwa od 25-09-2017 do 26-09-2017

W dniach 25-26 września br. Wydział Anglistyki będzie gospodarzem konferencji Intermedia. Nazwa ta obejmuje cykl dorocznych konferencji poświęconych przekładowi audiowizualnemu, odbywających się w różnych uniwersytetach w Polsce.

Więcej...
Wykład - Od Ewangelii do encyklik papieskich czyli ABC nauczania społecznego (ks. dr Tomasz Kalociński)
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-10-2017

W roku akademickim 2017/2018 w Bydgoszczy (sala parafii pw. Św. Antoniego z Padwy) odbędzie się cykl wykładów otwartych dla mieszkańców miasta z zakresu teologii moralnej i katolickiej nauki społecznej pt.: „W trosce o człowieka i dobro wspólne. Spotkania z nauką społeczną Kościoła”.

Więcej...
Współpraca na rzecz studentów kierunków geologia oraz geografia
Wiadomość, opublikowana 13-09-2017

13 września Prorektor UAM ds. informatyzacji i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym prof. Marek Nawrocki wraz z Dyrektorką Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu Magdaleną Żmudą, podpisali porozumienie. RZGW będzie współpracował bezpośrednio z Instytutem Geologii oraz Instytutem Geografii Fizycznej i Kształtowania Środowiska Przyrodniczego Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Wykład otwarty na Wydziale Neofilologii pt.: „Esperanto: A Language Policy Assessment” wygłosi prof. Humphrey Tonkin (President Emeritus, University of Hartford)
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-09-2017

Studia Interlingwistyki Wydziału Neofilologii UAM serdecznie zapraszają na wykład otwarty pt.: „Esperanto: A Language Policy Assessment”, który wygłosi prof. Humphrey Tonkin (President Emeritus, University of Hartford)

Więcej...
UAM z dofinansowaniem na staże dla studentów
Wiadomość, opublikowana 13-09-2017

Ponad 25 mln zł otrzyma UAM na staże dla studentów w programie „Studiujesz? Praktykuj!” w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym POWER. Dofinansowania przyznano 11 projektom wydziałów Nauk Geograficznych i Geologicznych, Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Biologii, Fizyki, Matematyki i Informatyki oraz Instytutu Psychologii. Jeden z wniosków otrzymał najwyższe dofinansowanie w ramach konkursu, wynoszące prawie 8 mln zł.

Więcej...
Konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec
Wiadomość, opublikowana 13-09-2017

Od 11 lat Prezydent Miasta Bolesławiec ogłasza co roku konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec obronioną na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polce oraz poza jej granicami.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.