Oferta stypendialna dla studenta w projekcie „Rozwój, agregacje larw oraz atraktanty chrząszcza nekrofagicznego z gatunku Necrodes littoralis (Linnaeus, 1758) (Silphidae)”
Wiadomość, opublikowana 17-03-2017

Ogłoszenie o otwartym konkursie na stanowisko studenta stypendysty w projekcie OPUS 11 pt. "Rozwój, agregacje larw oraz atraktanty chrząszcza nekrofagicznego z gatunku Necrodes littoralis (Linnaeus, 1758) (Silphidae)".

Więcej...
Projekt dydaktyczny Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
Wiadomość, opublikowana 17-03-2017

Na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych 1 marca ruszył projekt dydaktyczny Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) którego celem jest:
- opracowanie programu studiów II stopnia PALEOEKOLOGIA
- udoskonalenie programu studiów I stopnia EKOLOGIA MIASTA.
Uzyskanie środków z Unii Europejskiej pozwoli na wsparcie prac nad programem oraz włączenie pracodawców w przygotowanie i realizację programów kształcenia na ww. kierunkach dostosowanych do potrzeb społeczno-gospodarczych rynku pracy. Proponowane specjalności są unikatowe, a kształcenia paleoekologicznego nie oferuje żadna uczelnia wyższa w Polsce.

Więcej...
Standardy współczesnej demokracji. Postawa i partycypacja obywatelska wobec wyzwań współczesnego świata - seminarium na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-03-2017

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, Fundacja Konrada Adenauera, Fundacja Edukacyjna G5 i Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej zapraszają na seminarium pt. "Standardy współczesnej demokracji. Postawa i partycypacja obywatelska wobec wyzwań współczesnego świata", które odbędzie się 23 marca w Auli WNPiD.

Więcej...
II Międzynarodowa konferencja pt. „W poszukiwaniu europejskiej doktryny wolności słowa”
Wydarzenie, trwa od 23-03-2017 do 24-03-2017

II Międzynarodowa konferencja „W poszukiwaniu europejskiej doktryny wolności słowa”, która odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UAM to kolejne spotkanie przedstawicieli nauki i praktyków zajmujących się szeroko pojętą problematyką swobody wypowiedzi i jej granic.

Więcej...
Pomóżcie podtrzymać ogień Smoka! Akcja charytatywna na rzecz Bartosza Smoczyńskiego na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 17-03-2017

Rok 2007 – ojciec, narzeczony, zapalony fotograf i nurek dowiaduje się, że choruje na nieuleczalną chorobę – amyloidozę, prowadzącą do upośledzenia organów wewnętrznych. Ta historia to momenty nadziei przeplatane dramatycznymi rokowaniami – amyloidoza to nie jedyna przeszkoda. W roku 2010 przechodzi również serię wylewów, ze skutkami których walczy do dzisiaj.

Więcej...
Projekt PROGRES
Wiadomość, opublikowana 16-03-2017

Z przyjemnością informujemy, że na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniu 1 marca br. rozpoczęto realizację projektu PROGRES

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.