Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Wykład dr Magdy Szcześniak (IKP UW) „Polska klasa średnia - między podróbką a oryginałem”
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-06-2018

Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład dr Magdy Szcześniak (IKP UW) zatytułowany „Polska klasa średnia - między podróbką a oryginałem”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 czerwca 2018 o godzinie 18:45 w Sali Śniadeckich, Collegium Maius, ul. Fredry 10.

Więcej...
Warsztaty projektu „Profilaktyka nowotworowa- to takie proste!”
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-06-2018

12 czerwca(wtorek) i 13 czerwca(środa) odbędą się kolejne z cyklu warsztatów projektu „Profilaktyka nowotworowa- to takie proste!” Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w konkursie FUND_AKCJA Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Interdysciplinarne studia doktoranckie na Wydziale Anglistyki
Wiadomość, opublikowana 11-06-2018
Zapraszamy kandydatów i kandydatki zainteresowanych podjęciem interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Wydziale Anglistyki UAM!Program studiów łączy badania językoznawcze z psychologią i socjologią, przy wykorzystaniu nowoczesnych
technologii i metod badawczych.
Więcej...
Wykład gościnny prof. Michaela Tylera w serii Distinguished Professors' Lectures na Wydziale Anglistyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-06-2018

Wydział Anglistyki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w wykładzie prof. Michaela Tylera z Western Sydney University w Australii pt. "Perceived phonological overlap and the discrimination of non-native phones" w ramach WA Distinguished Professors' Lecture Series w czwartek 21 czerwca br. o godz. 18.30 w sali C1 Collegium Novum.Więcej informacji i abstrakt prelekcji pod adresem: http://wa.amu.edu.pl/wa/node/9971.

Więcej...
Rokkanian Conceptual Map of Europe Extended - wykład na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-06-2018
Serdecznie zapraszamy na wykład pt. Rokkanian Conceptual Map of Europe Extended, który wygłoszą prof. Mikhail Ilyin (Wyższa Szkoła Ekonomii w Moskwie) oraz dr Anna Brasukova (Bałtycki Federalny Uniwersytet im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie).
Więcej...
Pośmiertne przyznanie medalu Homini Vere Academico Panu Prof. Jarosławowi Mikołajewiczowi
Wiadomość, opublikowana 08-06-2018

W piątek 8 czerwca br. w Sali Lubrańskiego Collegium Minus UAM odbyła się uroczystość, podczas której pośmiertnie uhonorowano prawnika prof. Jarosława Mikołajewicza. Przyznany Medal Homini Vere Academico odebrała żona, Beata Mikołajewicz. Po raz pierwszy w historii, wyróżnienie to przyznane zostało pośmiertnie. Jak mówiła Prorektor UAM prof. Beata Mikołajczyk, Uniwersytet nie zdążył nagrodzić swojego zasłużonego Profesora. Odszedł 15 czerwca 2016 roku w wielu 52 lat.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.