Fundusz zalążkowy PPNT ponownie inwestuje w chemię, biotechnologię, ICT
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-02-2017

Fundusz Zalążkowy Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM poszukuje pomysłodawców, którzy planują opracowanie oraz rozwój nowoczesnych produktów i usług w obszarze: chemii, biotechnologii, a także technologii informatycznych i komunikacyjnych.

Więcej...
Kursy językowe w Szkole Językowej UAM. Już od 320 zł
Wiadomość, opublikowana 03-02-2017

Szkoła Językowa UAM zaprasza pracowników, studentów oraz wszystkich zainteresowanych na kursy języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, łaciny, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.

Więcej...
XXI wiek – cywilizacja życia czy śmierci? - międzynarodowa konferencja naukowa
Wydarzenie, trwa od 23-02-2017 do 24-02-2017

W dniach od 23 do 24 lutego 2017 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Kaliszu odbędzie się międzynarodowa interdyscyplinarna konferencja naukowa organizowana przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Teologiczny – Zakład Liturgiki i Homiletyki oraz Kleryckie Koło Naukowe działające w Wyższym Seminarium, Duchownym w Kaliszu pt.: „XXI wiek – cywilizacja życia czy śmierci?”

Więcej...
I Ogólnopolska Konferencja Strefa Projektów Edukacyjnych i Społecznych
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-03-2017

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej, Studenckie Koło Naukowe Kreatywnego Rozwoju Aktywności Młodzieży „KRAM” oraz Studenckie Koło Naukowe „Socialis” KULTURA - JEDNOSTKA - PŁEĆ zapraszają do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji STREFA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH I SPOŁECZNYCH, która odbędzie się 15 marca 2017 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
CV, rozmowa rekrutacyjna, wizerunek w Internecie – bezpłatne szkolenia w Biurze Karier UAM
Wiadomość, opublikowana 01-02-2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu przygotowania do wejścia na rynek pracy "Kompendium na start". W trakcie trzech spotkań: - uatrakcyjnisz swoje CV, - przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, - poznasz zasady budowania wizerunku w internecie. Możesz wziąć udział w całym cyklu szkoleń lub w pojedynczym spotkaniu.

Więcej...
Rozpoczynają się zapisy na ostatni w tym roku akademickim trymestr Uniwersytetu Otwartego
Wiadomość, opublikowana 22-02-2017

Od 1 lutego zaczyna się przyjmowanie zapisów na trzeci, wiosenny trymestr UO. Oferta obejmuje blisko 80 kursów - te najpopularniejsze z poprzednich trymestrów oraz ponad 60 zupełnie nowych. Warto w tym kontekście zwrócić uwagę na fakt, że znacznie rozszerzona została oferta z bloku przedmiotów reprezentujących nauki ścisłe i przyrodnicze, zresztą zgodnie z postulatami zainteresowanych.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.