Bal w Operze, czyli savoir-vivre dyplomacji - spotkanie z dr. Andrzejem Byrtem na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-04-2017

Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych Oddział w Poznaniu oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, serdecznie zapraszają na spotkanie z Panem dr. Andrzejem Byrtem, byłym: wiceministrem Współpracy Gospodarczej z Zagranicą, ambasadorem RP w Niemczech, Francji i Monako oraz prezesem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej...
Spotkanie z ambasadorem Iranu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-04-2017

Zapraszamy na spotkanie z Jego Ekscelencją Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w Polsce, Raminem Mehmanparastem.

Więcej...
Wykład „Political system and leadership in the Post soviet Central Asia” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-04-2017

Zapraszamy na wykład dr. Baktybeka Kainazarova z National Democratic Institute z Kirgistanu pt. „Political system and leadership in the Post soviet Central Asia”.

Więcej...
Studenci wydziału Prawa zorganizowali Żywą Bibliotekę
Wiadomość, opublikowana 05-04-2017

4 kwietnia 2017 roku odbyła się w Centrum Amarant przy ul. Słowackiego 19/21 w Poznaniu Żywa Biblioteka, organizowana przez Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji "Inter Gentes" oraz Sekcję Praw Człowieka Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego, działające przy Wydziale Prawa i Administracji UAM.

Więcej...
Dzień Frankofonii 2017 na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-04-2017

Dzień  Frankofonii to wyjątkowe w skali Uniwersytetu  święto, organizowane już od kilku lat przez studentów Instytutu Filologii Romańskiej i wykładowców.  Poprzez różnorodne formy przekazu, takie jak wykłady, prezentacje, warsztaty, jednoczy wszystkich miłośników świata frankofońskiego, a zatem nie tylko Francji i Francuzów, ale również wielu innych krajów, krain i wspólnot kulturowych mówiących  po francusku. Zapraszamy na Dzień Frankofonii, który odbędzie się 7 kwietnia (tj. piątek), w sali C2, Collegium Novum, al. Niepodległości 4, w godzinach: od 9.10 do 13.15.

Więcej...
Samorządność, czyli zbiorowe decydowanie o własnych sprawach
Wiadomość, opublikowana 10-04-2017

Samorządność była tematem, nad którym pochylili się uczestnicy I Debaty Akademickiej pod patronatem rektorów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W poniedziałkowe popołudnie, 3 marca w Sali Lubrańskiego spotkali się nie tylko naukowcy, ale wszyscy zainteresowani hasłem „Blaski i cienie samorządów terytorialnych w Polsce”. W dyskusji wzięli udział: prof. zw. dr hab. Wanda Gaczek z UEP, prof. UAM, dr hab., Jacek Kotus z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, prof. UAM, dr hab. Krystian Ziemski z Wydział Prawa i Administracji UAM oraz dr hab. Piotr Zmyślony z UEP.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.