Dzień studenta I-go roku Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Rozpocząć studia bez zbędnych zmartwień
Wiadomość, opublikowana 21-09-2018

„Gdzie znaleźć przydatne książki?”, „W jakim miejscu zjeść smaczny i niedrogi obiad?”, „W którym budynku odbywają się zajęcia?” – to tylko niektóre z wielu pytań, jakie na początku października zadają sobie nowo przyjęci studenci I roku. Wśród nich jest także grupa osób, dla których równie istotne są pytania o dostępność windy w budynku czy możliwość nauki języka, gdy nie słyszy się lektora. To właśnie dla studentów z niepełnosprawnościami, którzy rozpoczynają przygodę z uczelnią, przygotowane zostało Spotkanie Adaptacyjne, które potrwa od 24 do 27 września. Jego organizatorem jest Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra”.

Więcej...
Papaya Films zaprasza studentów UAM na Kreatywny Piątek
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-09-2018

Kreatywne Piątki to nieformalne, darmowe spotkania na których poruszane są różne tematy z dziedziny reklamy i popkultury. Prelegentami są doświadczone osoby z agencji reklamowych, które w interesujący, nieszablonowy sposób opowiadają o temacie. W piątek 28.09.2018 r. po raz pierwszy spotkanie odbędzie się w Poznaniu, w przestrzeniach Starego Browaru (Słodownia +1).

Więcej...
Konkurs PFRON na najlepsze prace magisterskie i doktorskie
Wiadomość, opublikowana 20-09-2018

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepoełnosprawnych ogłosił XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Otwarte Drzwi" na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym. Termin składania prac mija 15 października 2018 r.

Więcej...
II Ogólnopolska konferencja logopedyczna "Mózg - język - komunikacja"
Wydarzenie, trwa od 18-10-2018 do 19-10-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Instytut Filologii Polskiej oraz Stowarzyszenie "Afazja" zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej "Mózg - język - komunikacja", która odbędzie się 18-19 października br. w Instytucie Filologii Polskiej UAM, Collegium Maius, ul. Fredry 10.

Więcej...
Nasi Studenci Najlepsi w Świecie w GOMAC 2018!
Wiadomość, opublikowana 19-09-2018

W nocy z 17 na 18 września ogłoszono Światowy Ranking Global Online Marketing Academic Challenge (GOMAC) 2018, w którym nasi studenci znaleźli się na pozycji Światowego Lidera GOMAC 2018. Zespół w składzie: kapitan - Mateusz Halicki (UEP), Dawid Śliwiński (UAM), Sebastian Jastrzębski (UAM) i Aleksander Kempa (UAM) pod opieką dr Wojciecha Czarta (UAM), w poprzedniej rundzie ewaluacyjnej wyników nasi studenci jako najlepsi w Europie zakwalifikowali się do rundy finałowej, w której wybrano Światowych Zwycięzców konkursu.

Więcej...
Konferencja pt. Bezpieczeństwo i obronność. Badania naukowe, oryginalne praktyki i edukacja Uniwersytetu Poznańskiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-09-2018

Zapraszamy na konferencję organizowaną w ramach obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego, która odbędzie się w czwartek, 11 października 2018 r. w Auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Więcej...


Poprzednie Następne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10