Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Dzień Darwina na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-02-2018

12 lutego obchodzony jest Dzień Darwina. W tym dniu świętujemy rocznicę urodzin Karola Darwina. Święto zakorzeniło się już w wielu krajach i ma na celu popularyzację nauk ścisłych oraz teorii ewolucji.

Więcej...
Zgłoszenia do III Ogólnopolskiej Olimpiady Krystalograficznej
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-04-2018

Studentów studiów I i II stopnia zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Krystalograficznej. Chęć udziału w Olimpiadzie należy zgłosić  prof. dr hab. Marii Gdaniec (e-mail: magdan@amu.edu.pl) z Wydziału Chemii UAM w Poznaniu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 marca 2018 r., a termin uczelnianych eliminacji przewidziany jest na 24 kwietnia 2018 r.

Więcej...
Ks. mgr Aliaksei Papliouka MSF laureatem Konkursu akademickiego Pro-life 2017
Wiadomość, opublikowana 05-02-2018

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu na prace magisterskie i licencjackie z zakresu problematyki pro-life 2017 organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka znalazł się ks. mgr Aliaksei Papliouka MSF, ubiegłoroczny absolwent Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu

Więcej...
X edycja Konferencji Naukowej Język w Poznaniu na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-04-2018

Szanowni Państwo, Sekcja Lingwistyczna Koła Naukowego Germanistów, działająca przy Instytucie Filologii Germańskiej na Wydziale Neofilologii UAM, oraz współpracujące Koła Naukowe mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych Studentów, Doktorantów i ich Opiekunów Naukowych do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Językoznawczej Konferencji Naukowej Język w Poznaniu, która odbędzie się dnia 13 kwietnia 2018 roku na Wydziale Neofilologii UAM (budynek Collegium Novum, Aleja Niepodległości 4, Poznań). Konferencja Język w Poznaniu to spotkanie młodych naukowców z całej Polski, którzy podczas krótkich wystąpień mają szansę podzielić się zainteresowaniami i przemyśleniami językoznawczymi.

Więcej...
Transport w semestrze letnim - zgłoszenia do 15 lutego
Wiadomość, opublikowana 13-02-2018

Osoby korzystające z usług transportowych realizowanych przez UAM prosimy o przesłanie zapotrzebowania transport w semestrze letnim br. do dnia 15 lutego (czwartek), do godziny 11:00. Zapotrzebowanie należy przesłać za pomocą formularza on-line:

Więcej...
Dzień Darwina w Poznaniu
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-02-2018

Pracownicy Wydziału Biologii UAM w Poznaniu, we współpracy z Poznańskim Towarzystwem Przyjaciół Nauk (PTPN) oraz Polskim Towarzystwem Nauk o Człowieku i Ewolucji (PTNCE), serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugich organizowanych w Poznaniu obchodach Dnia Darwina.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.