RUSZYŁ NABÓR NA STUDIA PODYPLOMOWE: Informatyka I Technologie Informacyjne na UAM w Pile
Wiadomość, opublikowana 10-01-2017

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile wraz z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt poinformować, że uruchomiają studia podyplomowe Informatyka i Technologie Informacyjne w Ośrodku UAM w Pile.

Studia będą trwać półtora roku (trzy semestry), począwszy od przełomu lutego/marca 2017 roku. Studia przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą pogłębić swoją wiedze oraz uzyskać dostęp do nauczenia nowego przedmiotu. Po zakończeniu studiów absolwent będzie posiadał kwalifikację do nauczania informatyki w szkole podstawowej, gdy posiada dyplom studiów I stopnia oraz do nauczania informatyki w szkole ponadpodstawowej, gdy posiada dyplom II stopnia.

Kandydatami do studiowania mogą być osoby, które ukończyły studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym oraz zaliczyły we wcześniej odbytym toku edukacji z przedmiotów informatycznych w wymiarze co najmniej 90 godzin.

Rekrutacja na studia trwa do 20 lutego 2017 roku i będzie odbywała się na podstawie złożenia podania o przyjęcie na studia wraz z kompletem wymaganych dokumentów. O przyjęcie na studiach decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty można składać w sekretariacie UAM ZOD w Pile ul. Kołobrzeska 15, 64-920 Piła (pila@amu.edu.pl, tel. 61-829-3451/3452).

Opłata za czesne: 1700 zł za semestr.

Wymagane dokumenty:
- podanie,
- dyplom ukończenia studiów wyższych,
- zaświadczenie o przygotowaniu pedagogicznym,
- zdjęcie (3,5 cm x 4,5 cm),
- ksero indeksu lub suplementu.
- ksero dowodu osobistego.

Informację wprowadził/a: Dawid Plebanik