Letnia szkoła języka angielskiego dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami UAM
Wydarzenie, trwa od 06-08-2017 do 19-08-2017

Serdecznie zapraszamy Studentów i Doktorantów UAM z niepełnosprawnościami na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego, którą organizujemy w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego AZS w Gdańsku w dniach od 6 do 18 sierpnia 2017 r. Koszt udziału wynosi jedyne 300 zł.

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich z SNJO UAM. W trakcie pobytu uczestnicy będą mogli żeglować na jachcie zatokowym typu Balt 23 Armor. Będziemy mogli korzystać z dostępnej w AZS odnowy biologicznej i nowoczesnej sali wykładowej. Ośrodek AZS jest dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

W trakcie wyjazdu zapewniamy:

• Zakwaterowanie (13 noclegów) w nowoczesnym Hotelu Galion
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Możliwość korzystania z odnowy biologicznej i siłowni w ośrodku
  • Udział w zindywidualizowanych zajęciach z języka angielskiego w małych grupach
  • Możliwość żeglowania na zatoce Gdańskiej na jachtach Balt 23 Armor z wykwalifikowanymi sternikami-instruktorami żeglarstwa z ośrodka
  • Zajęcia przybliżające tematykę żeglarską
  • Wycieczkę do pobliskiego rezerwatu Ptasi Raj
  • Wycieczkę jachtem motorowym do centrum Gdańska
  • Ubezpieczenie NNW

Opłata za udział nie obejmuje:

• Kosztów dojazdu

Organizator:

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami

Miejsce:

AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego, ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk – Górki Zachodnie

Planowany termin:

od 6 do 18 sierpnia 2017 r.

Liczba uczestników:

16 studentów UAM

Całkowity koszt udziału 1 osoby:

Koszt dla studentów UAM:

Zgłoszenia:

Dominika Hoft
v-ce Przewodnicząca ZSN UAM „Ad Astra“

e-mail: dominika.hoft@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać:

imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania (z kodem pocztowym), email, tel. kontaktowy, rodzaj i stopień niepełnosprawności, informacje o specjalnych potrzebach żywieniowych/innych

Kryterium przyjęć:

liczyć się kolejność zgłoszeń.

Ostateczny termin zgłoszeń:

20 maja 2017 r.

Ostateczny termin wpłat:

31 maja 2017 r.

Nr konta:

zostanie wysłany e-mailem zgłoszonym osobom.

W razie rezygnacji:

kwota 300 zł nie będzie zwracana!

Minimalna liczba osób:

co najmniej 14 studentów. Jeśli grupa nie zbierze się do dnia 19 maja 2017 r. Letnia Szkoła Języka Angielskiego zostanie odwołana.

Szczegółowy opis i najczęściej zadawane pytania

Kliknij tutaj by pobrać plik PDF

Poniżej zdjęcia z poprzedniej edycji

Informację wprowadził/a: Krzysztof Osóbka