Głosowanie na najlepszego dydaktyka roku
Wiadomość, opublikowana 26-04-2017

Zgodnie z Zarządzeniem Jego Magnificencji, prof. dr hab. Andrzeja Lesickiego, ustanowiona została Nagroda „Praeceptor Laureatus” Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nagroda przyznana w tym roku po raz pierwszy, trafi do rąk jednego dydaktyka każdego z wydziałów (oraz IKE).

Laureat zostanie wyłoniony przez studentów w głosowaniu internetowym – spośród pracowników, którzy zostali nominowani do Nagrody na podstawie najwyższych ocen uzyskanych w ankietach studenckich w minionym roku akademickim.

Głosowanie odbywać się będzie w serwisie USOSweb (zakładka Dla Wszystkich, Moduł Wybory) w terminie 4-15 maja br.

Zapraszamy do głosowania.

Informację wprowadził/a: Ewa Opaska