Spotkanie adaptacyjne dla studentów z niepełnosprawnościami 24 – 27 września 2017 r.
Wydarzenie, trwa od 24-09-2017 do 27-09-2017

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra”, serdecznie zapraszają wszystkich studentów z niepełnosprawnościami, rozpoczynających I rok studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na trzydniowe spotkanie adaptacyjne.

Dlaczego warto pojechać na spotkanie adaptacyjne?

• Poznasz Uczelnię lepiej niż większość studentów.
  • Znajdziesz rozwiązania problemów na studiach, zanim się pojawią.
  • Poznasz osoby pracujące na uczelni, które zajmują się wspieraniem studentów w wielu różnych sprawach.
  • Poznasz przestrzeń miasta i ważne dla studentów miejsca.
  • Dowiesz się, co oferuje Ci Biuro ds. ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie „Ad Astra”.
  • Poznasz osoby studiujące od kilku lat na UAM – spotkanie z nimi może być bardzo pomocne!
  • Będziesz mieć wyjątkową możliwość spotkania z Rektorem Uniwersytetu!

Pełny program spotkania

znajdziesz w aktualnościach na stronie internetowej Biura UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami

24 – 27 września 2017 r. (niedziela – środa)

Miejsce zakwaterowania

Dom Studencki Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, Poznań

(http://dsjowita.home.amu.edu.pl/

Koszt udziału: 35 zł (trzydzieści pięć złotych!)

(spotkanie jest dofinansowane ze środków uczelni, zobacz co jest w cenie tutaj)

Zapisy przez formularz on-line:

KLIKNIJ TUTAJ aby otworzyć formularz lub użyj poniższego linka:

Potrzebujesz pomocy przy formularzu lub dodatkowych informacji?

Dominika Hoft - v-ce Przewodnicząca ZSN UAM „Ad Astra“

e-mail: dominika.hoft@gmail.com tel.: 724 837 944

Informację wprowadził/a: Marek Nowak