Konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec
Wiadomość, opublikowana 13-09-2017

Od 11 lat Prezydent Miasta Bolesławiec ogłasza co roku konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec obronioną na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polce oraz poza jej granicami.

W tym roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin objął patronatem honorowym powyższy konkurs.

Warto zaznaczyć, iż zarówno dla laureatów konkursu, jak i promotorów najlepszych prac przewidziane są nagrody pieniężne.
Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w załączniku.

Informację wprowadził/a: Ewa Opaska