Konkurs na najlepszą pracę magisterską o rynkach walutowych
Wiadomość, opublikowana 04-10-2017

Zapraszamy do udziału w I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską na temat rynków walutowych. Pula nagród w konkursie wynosi 6 tysięcy złotych.

Celem konkursu, którego organizatorem jest firma Currency One, operator serwisu Walutomat, jest wybranie najlepszej pracy magisterskiej o tematyce nawiązującej do szeroko pojętego rynku walut. Uczestnikami mogą być studenci/absolwenci uczelni wyższych, których praca magisterska związana będzie z jednym z następujących zagadnień:

• kantory internetowe w Polsce,
  • kantory stacjonarne w Polsce,
  • platformy forex,
  • międzybankowy rynek wymiany walut,
  • bankowe platformy wymiany walut,
  • transfery międzynarodowe,
  • systemy rozliczeń transakcji walutowych,
  • analiza fundamentalna i techniczna związana z rynkiem walutowym,
  • regulacyjne aspekty dla rynku kantorów stacjonarnych i internetowych w Polsce.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które obroniły prace magisterską w terminie od 15 września 2017 roku do 31 października 2018 roku. Najlepsza praca magisterska zostanie nagrodzona kwotą 3 tysięcy złotych. Pula wszystkich nagród wynosi 6 tysięcy złotych.

Szczegóły i zasady konkursu zostały określone w Regulaminie, z którym można zapoznać się na stronie organizatora.

Więcej informacji o konkursie udziela:

Dawid Gałat

Media and Communications Manager

+48 517 426 967

dawid.galat@currency-one.com

Zobacz plakat! (plik graficzny).

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald