WARTO improwizować. Spotkanie z Robertem Litzą Friedrichem
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-12-2017

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu inspirujących rozmów o życiu, drodze i celu. Są to spotkania otwarte, organizowane we współpracy Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na rozmowę "WARTO improwizować" z muzykiem, wokalistą i gitarzystą, Robertem Litzą Friedrichem zapraszamy 18 grudnia 2017 o godz. 19:00 do sali nr XIX Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1).

Spotkanie poprowadzi redaktor muzyczny Radia "Emaus" pan Andrzej Błaszczak.

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie przenieśliśmy drugie spotkanie z cyklu "Warto" do większej sali - nr. XIX. Adres i budynek się nie zmienił.

Organizatorzy:
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Patronat honorowy:
Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Prof. dr hab. Andrzej Lesicki
Przeor poznańskiego klasztoru oo. Dominikanów Ojciec Michał Pac OP.

Patronat medialny:

Portal "dominikanie.pl", Radio Emaus, Miesięcznik "W drodze"

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna