Dzień partycypacji – wykłady i warsztaty na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-12-2017

13 grudnia br. (środa) w Auli i sali 43 WNPiD UAM odbędą się wykłady i warsztaty w ramach projektu pt. Dzień partycypacji. Spotkanie jest organizowane dla studentek i studentów, aby przybliżyć problematykę uwarunkowań i mechanizmów partycypacji politycznej. Biorąc pod uwagę niski poziom aktywności politycznej w Polsce wydaje się, iż należy podejmować działania na różnych płaszczyznach, aby rozwijać umiejętności i kompetencje obywatelskie. Warto nadmienić, iż spotkanie będzie również okazją do prezentacji pracy zbiorowej pt. Uwarunkowania i mechanizmy partycypacji politycznej, która powstała w ramach projektu.

Prelegentami w trakcie seminarium będą: prof. zw. dr hab. Marek Żyromski, prof. UAM dr hab. Magdalena Musiał-Karg, dr Beata Pająk-Patkowska, dr Natasza Lubik-Reczek, dr Maciej Magiera, dr Marcin Rachwał. Szczegółowy program spotkania można znaleźć pod adresem: https://wnpid.amu.edu.pl/wp-content/uploads/2017/11/Seminarium-DP-1.docx

Informację wprowadził/a: Marcin Piechocki