Prezentacja studiów "Polacy i Niemcy w Europie"
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-01-2018
08 stycznia 2018 o godzinie 18.00 w Salonie Mickiewicza w Collegium Maius (ulica Fredry 10, 55-200 Poznań) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące kierunku studiów magisterskich pod tytułem "Studia bez granic, czyli co może zaoferować Polacy i Niemcy w Europie".

Kierunek studiów magisterskich "Polacy i Niemcy w Europie" dedykowany jest osobom, które interesują się historycznymi, literackimi i językowymi relacjami polsko-niemieckimi z elementami politologii oraz prawa. Współpraca Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Chrystiana Albrechta w Kilonii oferuje możliwość zdobycia nie tylko odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji, ale także drugiego dyplomu uczelni partnerskiej. Absolwenci mogą w przyszłości  podjąć pracę w placówkach dyplomatycznych, instytucjach kulturalnych, firmach lub fundacjach w Polsce lub Niemczech.

Link do wydarzenia na Facebooku:
Więcej informacji o kierunku studiów:

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald