Konferencja Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-12-2017

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem we współpracy z Radą Samorządu Studentów WPiA UAM serdecznie zaprasza studentów na otwartą konferencję "Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni". Konferencja odbędzie się 20.12 w Collegium Iuridicum Novum, w Auli prof. Ziembińskiego. Początek o godz. 18:00.

Żyjemy w czasach rozwoju gospodarki elektronicznej, w który angażuje się również Sektor bankowy - także poprzez płatności elektroniczne i mobilne, które mają są coraz istotniejsze znaczenie dla zwiększenia efektywności naszej gospodarki. Dzisiaj za pomocą telefonu robimy przelewy, dokonujemy zakupów i nasze cyfrowe ślady nie zostają niezauważone. Stąd też rosną zupełnie nowe potrzeby – z jednej strony – potrzeba kształtowania właściwych postaw Polaków wobec rozwoju gospodarki elektronicznej oraz nowoczesnych form transakcji płatniczych, z drugiej natomiast – ważna jest ich odpowiednia świadomość w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Wykład i dyskusję na temat "Bezpieczeństwa w Cyberprzestrzeni" poprowadzi Jarosław Jezierski, pracownik Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna