Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Law & Business Summit"
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-01-2018

Koło Naukowe Prawa Amerykańskiego "The American Law Society” wraz z Kołem Naukowym Prawa Gospodarczego „Liberalizacja-Prywatyzacja-Deregulacja” działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Law & Business Summit”, która odbędzie się 19 stycznia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji UAM.

Styczniowa Konferencja „Law & Business Summit” stworzy niepowtarzalną możliwość do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, a także otworzy forum dla dyskusji o oddziaływaniu nowych technologii na prawo oraz ekonomię. Poruszone zostaną także kwestie etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i ochrony konkurencji i konsumentów. Szerokie spektrum tematyczne ma zachęcić jak największe grono osób do udziału czynnego i biernego oraz zrzeszyć środowisko akademickie zainteresowane dyskusją na danych polach tematycznych.

Jest to doskonała okazja nie tylko do popularyzacji prawa w kręgach akademickich, ale również możliwość polemiki pomiędzy prelegentami, studentami oraz uczestnikami niezwiązanymi ze środowiskiem akademickim, a zainteresowanymi tematem konferencji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji doktorantów i studentów, którzy chcieliby uzupełnić, poszerzyć i podzielić się zdobytą do tej pory wiedzą.

Uczestnictwo bierne jest darmowe i nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna