Konferencja dla nauczycieli na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-01-2018

20 stycznia 2018 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się konferencja „O nauczaniu i uczeniu się informatyki inaczej – jak uczyć programowania”. Celem konferencji jest przedstawienie rozwiązań i oczekiwań odnośnie nauczania programowania w ciągu całego procesu edukacji: od pierwszoklasisty do maturzysty.

Konferencja skierowana jest do wszystkich nauczycieli informatyki, matematyki i innych przedmiotów zainteresowanych nauką programowania w szkołach, do dyrektorów szkół, którzy są odpowiedzialni za realizację nowej podstawy programowej oraz do studentów, szczególnie kierunku Nauczanie Matematyki i Informatyki.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://inaczej.wmi.amu.edu.pl/

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald