Transport w semestrze letnim - zgłoszenia do 15 lutego
Wiadomość, opublikowana 13-02-2018

Osoby korzystające z usług transportowych realizowanych przez UAM prosimy o przesłanie zapotrzebowania transport w semestrze letnim br. do dnia 15 lutego (czwartek), do godziny 11:00. Zapotrzebowanie należy przesłać za pomocą formularza on-line:

https://goo.gl/forms/WZSZY0uNL0PFWx6l1 (wzór jak prawidłowo wypełnić formularz do pobrania TUTAJ).

Transport ruszy planowo od czwartku 22 lutego.

Jeśli zapotrzebowanie zostanie przesłane we wskazanym terminie (15.02) transport ruszy od czwartku 22 lutego - początek zajęć wg organizacji roku akademickiego.

Dalsze zmiany i korekty planu będzie można przesyłać na adres mailowy: krzysztof.osobka@amu.edu.pl.

Dla uruchomienia transportu konieczne jest przesłanie zapotrzebowania z minimum tygodniowym wyprzedzeniem przed rozpoczęciem zajęć.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku przedkładania raportów z transportu do 7 dnia każdego miesiąca. Raporty można przesyłać również drogą elektroniczną (skany).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Samodzielny referent ds. studentów z niepełnosprawnościami

mgr Krzysztof Osóbka

e-mail: krzysztof.osobka@amu.edu.pl