Letnia Szkoła Języka Angielskiego 2018 dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami
Wiadomość, opublikowana 13-04-2018

Biuro ds. Studentów z Niepełnosprawnościami i Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra" serdecznie zapraszają studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego, którą organizujemy w dn. 5-15 sierpnia 2018 roku w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego AZS w Gdańsku.

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich ze Szkoły Językowej UAM.  W trakcie pobytu uczestnicy będą mogli żeglować na jachcie zatokowym typu Balt 23 Armor. Będziemy mogli korzystać z dostępnej w AZS infrastruktury sportowo-rekreacyjnej i zaplecza konferencyjnego.
Ośrodek AZS jest dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

W trakcie wyjazdu zapewniamy:

• zakwaterowanie w nowoczesnym Hotelu Galion,
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • możliwość korzystania z sauny, jacuzzi i siłowni w ośrodku,
  • udział w zindywidualizowanych zajęciach z języka angielskiego w małych grupach,
  • możliwość żeglowania na zatoce Gdańskiej na jachtach Balt 23 Armor z wykwalifikowanymi sternikami – instruktorami z ośrodka,
  • zajęcia przybliżające tematykę żeglarską,
  • wycieczki po okolicznych atrakcjach, w tym rejs jachtem motorowym do Gdańska,
  • ubezpieczenie NNW.

Opłata za udział nie obejmuje:

• Kosztów dojazdu.

Zobacz pełny opis w pliku pdf:

Letnia Szkoła Języka Angielskiego 2018

• Najczęściej zadawane pytania – dowiedz się dlaczego warto?
  • Orientacyjny plan dnia podczas Letniej Szkoły Języka Angielskiego
  • Dodatkowe atrakcje, jakie mogą pojawić się w programie

Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji LSJA:

Szczegółowe informacje:

Organizator:

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra”

Miejsce:

AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego
ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk – Górki Zachodnie

Planowany termin:

od 5 do 15 sierpnia 2018 r.

Liczba uczestników:

16 studentów

Koszt dla studentów UAM:

Zgłoszenia:

Piotr Michalski

Członek Zarządu ZSN „Ad Astra”

e-mail: piotr.michalski19.11.1998r@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać:

imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania (z kodem pocztowym), email, tel. kontaktowy, rodzaj i stopień niepełnosprawności, informacje o specjalnych potrzebach żywieniowych/innych

Kryterium przyjęć:

liczyć się kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszeń:

7 maja 2018 r. (termin ostateczny!)

Termin wpłat:

31 maja 2018 r. (termin ostateczny!)

Nr konta:

zostanie wysłany e-mailem zgłoszonym osobom.

W razie rezygnacji:

kwota 300 zł nie będzie zwracana!

Minimalna liczba osób:

co najmniej 16 studentów. Jeśli grupa nie zbierze się do dnia 7 maja 2018 r. Letnia Szkoła Języka Angielskiego zostanie odwołana.

Informację wprowadził/a: Krzysztof Osóbka