Studencie głosuj na najlepszego dydaktyka roku
Wydarzenie, trwa od 07-05-2018 do 15-05-2018

Rusza kolejna edycja konkursu "Praeceptor Laureatus". Jest to konkurs na najlepszego dydaktyka UAM. Laureaci zostaną wyłonieni przez studentów w głosowaniu internetowym w serwisie USOSweb.

Nagroda przyznana w tym roku trafi do rąk jednego dydaktyka każdego z wydziałów (oraz IKE).

Głosować można na pracowników, którzy zostali nominowani do Nagrody na podstawie najwyższych ocen uzyskanych w ankietach studenckich w minionym roku akademickim.

Głosowanie odbywać się będzie w serwisie USOSweb (zakładka Dla Wszystkich, Moduł Wybory) w terminie 7-15 maja 2018 roku.

Zapraszamy do głosowania! Głosuj na najlepszego dydaktyka ze swojego wydziału!

Nagroda Praeceptor Laureatus została ustanowiona przez JM Rektora prof. UAM dr. hab. Andrzeja Lesickiego w marcu 2017 roku. Nagrody przyznawane są co roku.

Zasady przyznawania nagrody zawarte są w Regulaminie.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald