Santander Universidades Digital Day
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-05-2018

Jesteś ciekawy cyfrowego świata i głodny wiedzy? Nie przegap szansy na spotkanie z liderami rynku podczas wyjątkowego wydarzenia. Santander Universidades, przy wsparciu merytorycznym Google Poland, przygotował cykl konferencji dla studentów pod hasłem Digital Day.

Czym jest konferencja Digital Day?

• przewodnikiem po najważniejszych trendach i innowacjach,
  • wskazówką, jak wykorzystać potencjał Digital w budowaniu swojej kariery,
  • spotkaniem z ekspertami pracującymi dla Google i Banku Zachodniego WBK,
  • świetną zabawą w strefie dodatkowych atrakcji (m.in. stanowiska Wirtualnej rzeczywistości),
  • możliwością zapoznania się z ofertami pracy i rozmowie z osobami z Banku Zachodniego WBK.

Dodatkowo do 30 czerwca 2018 roku możesz wziąć udział w konkursie i powalczyć o udział w warsztatach w Google, a także wygrać kamerę GoPro.

Studenci będą mieli możliwość wygrania jednego z 27 jednodniowych warsztatów w warszawskiej siedzibie Google.

Konferencja odbędzie się dnia 14 maja br. w godzinach 11.30-15.00 w budynku CEUE Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ul. Towarowa 55.

Konferencja ma charakter nieodpłatny.

Link do rejestracji: www.bzwbk.pl/digitalday

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska/posts/1417272095045268

Informację wprowadził/a: Ewa Opaska