Stypendium na kurs językowy do Bambergu
Wiadomość, opublikowana 15-05-2018

Uniwersytet w Bambergu oferuje jedno stypendium na letni kurs językowy, który rozpocznie się 3.08, a skończy 28.08 br.

Kurs skierowany jest do osób interesujących się literaturą niemiecką.
Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz „ZGŁOSZENIE STUDENTA NA STYPENDIA ZAGRANICZNE W RAMACH WYMIANY MIĘDZYUCZELNIANEJ”, dołączyć informację o średniej ocen z poprzednich lat studiów, list polecający od profesora w j. polskim oraz napisać list motywacyjny w języku niemieckim i dostarczyć wszystkie dokumenty do Działu Współpracy z Zagranicą do 5 czerwca br.
Szczegółowej informacje u Pani Joanny Janas w Dziale Współpracy z Zagranicą (p.214,II piętro, budynek dawnego Collegium Historicum, ul. Św. Marcin 78, tel. 829 4434).
We własnym zakresie należy pokryć koszty przejazdu oraz koszt zakupu polisy ubezpieczeniowej.
Regularna opłata za kurs wynosi 550 Euro (plus 300 Euro za zakwaterowanie, z której to opłaty można zrezygnować). Istnieje możliwość dofinansowania z DAAD: https://www.daad.de/deutschland/stipendium/datenbank/en/21148-scholarship-database/.

Szczegóły w załącznikach oraz w Dziale Współpracy z Zagranicą UAM.

Informację wprowadził/a: Joanna Janas