III Dzień jakości Kształcenia na WFPiK
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-05-2018

Serdecznie zapraszamy na konferencję Wsparcie studenta w kształceniu uniwersyteckim, która odbędzie się 24 maja 2018 r. w godz. 11.30-14.00 w Salonie Mickiewicza pod Kopułą w Collegium Maius w ramach III Wydziałowego Dnia Jakości. Dobre praktyki przedstawią prodziekani Wydziału Historycznego, Wydziału Studiów Edukacyjnych, Wydziału Chemii oraz Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, odbędzie się także debata Wsparcie studenta na UAM w Poznaniu z udziałem Pani Rektor prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej, pełnomocniczki ds. studentów z niepełnosprawnościami, p. Anny Rutz oraz innych zaproszonych gości.

Studenci będą mogli równolegle uczestniczyć w spotkaniu z Radą Samorządu Studentów Działania projakościowe: czym są, co nam dają? (13,30-15.00, Sala Śniadeckich), a także podyskutować z władzami Instytutów i pracodawcami. O godz. 14.00 rozpocznie się Doktoranckie popołudnie w Klubie Profesorskim, dotyczące jakości kształcenia na studiach doktoranckich.

I informacja najważniejsza: o 11.30 w Salonie Mickiewicza pod Kopułą odbędzie się wielki finał konkursu na wydziałowy budżet dydaktyczny!

Dziekan WFPiK, prof. Tomasz Mizerkiewicz, wręczy autorom zwycięskiego projektu czek na jego finansowanie. Przypominamy, że tylko do 22 maja można oddawać głosy na jedną z sześciu finałowych propozycji. Opis projektów znajduje się na stronie WFPiK.

Gorąco zachęcamy do udziału we wszystkich tych wydarzeniach!

Szczegółowy program III Dnia Jakości Kształcenia

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska