Wykład dr hab. Jana Sowy zatytułowany „Kapitalistyczna demodernizacja - peryferia jako perwersyjna awangarda w czasach zmurszałego neoliberalizmu”
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-06-2018

Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład dr hab. Jana Sowy zatytułowany „Kapitalistyczna demodernizacja - peryferia jako perwersyjna awangarda w czasach zmurszałego neoliberalizmu”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 czerwca 2018 o godzinie 18:45 w Sali Śniadeckich, Collegium Maius, ul. Fredry 10.

Wystąpienie będzie częścią cyklu wykładów interdyscyplinarnych organizowanego przez Pracownię Pytań Granicznych UAM w semestrze letnim 2017/2018. Cykl zatytułowany jest „Polska i przekleństwo półperyferyjności” i ma status ogólnouniwersyteckiego przedmiotu fakultatywnego (30h, 3 ECTS) adresowanego do studentów/-tek i doktorantów/-tek UAM i innych uczelni.

Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji o cyklu:

Zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek