Pedagogika i Pedagogika Specjalna WSE - UAM na pierwszym miejscu! Ranking kierunków studiów Perspektywy 2018
Wiadomość, opublikowana 04-06-2018

W informacjach o szkolnictwie wyższym pod hasłem Ranking Kierunków Studiów „Perspektywy” 2018 – wśród ocenianych 69 kierunków studiów, w obszarze kierunków społecznych - PEDAGOGIKA i PEDAGOGIKA SPECJALNA, prowadzone na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM zajęły pierwsze miejsca!

Przedstawiamy się zatem wszystkim zainteresowanym najlepszymi kierunkami w dyscyplinach: Pedagogika i Pedagogika Specjalna w polskich uczelniach akademickich – publicznych i niepublicznych jako liderzy. Wydział Studiów Edukacyjnych prowadzący oba te kierunki studiów spełnia w największym stopniu kryteria i wskaźniki tworzące podstawę metodologii Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2018, takie jak: prestiż (ocena przez kadrę akademicką), absolwenci na rynku pracy (ekonomiczne losy absolwentów), potencjał akademicki (ocena parametryczna, uprawnienia do nadawania stopni naukowych, nadane stopnie naukowe), efektywność naukowa ( publikacje, cytowalność, Field-Weighted Citation Impact (FWCI), potencjał dydaktyczny (dostępność kadr wysoko kwalifikowanych dla studentów, akredytacje), które świadczą o NASZYM SUKCESIE!

Dziękujemy! Kapitule Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2018

Gratulujemy! Społeczności Akademickiej i Władzom Wydziału Studiów Edukacyjnych

Zapraszamy! Zainteresowanych wyborem uczelni i kierunku studiów

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki