Spektakl w Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-06-2018

Studenci Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM połączyli swe siły, by wspólnie przygotować sztukę Sławomira Mrożka pt. "Karol".

Spektakl odbędzie się w poniedziałek, 11 czerwca 2018 roku, o godzinie 17.30, w Sali Teatralnej (Collegium Maius). Przedstawienie trwające około 40 minut z pewnością na długo zapadnie w pamięć. Dlaczego? Proszę przyjść i się przekonać!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników talentu Mrożka i wszystkich, którzy chcą poznać niesamowicie zdolnych ludzi z całego świata, interpretujących jego sztukę po polsku. Dobra zabawa i okazja do refleksji nad rzeczywistością gwarantowane!
Wraz ze studentami zaprasza reżyserka spektaklu - mgr Patrycja Krasowska

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska