Wykład otwarty dla licealistów w Instytucie Filologii Germańskiej na Wydziale Neofilologii UAM
Wiadomość, opublikowana 07-06-2018

W poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., Instytut Filologii Germańskiej Wydziału Neofilologii UAM gościł uczniów z XI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu,  II Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu.

Wykład pt. „Berlin pod lupą badaczki i spacerowiczki. Miejscy narratorzy historii” wygłosiła dr Ewa Pytel-Bartnik z Zakładu Historii Literatury Niemieckiej. Licealiści mieli sposobność poznać różne oblicza stolicy Niemiec, a także uczestniczyć w konkursie z nagrodami.

Agnieszka Pawłowska-Balcerska

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb