Studenci UAM bez Granic jadą na Madagaskar
Wiadomość, opublikowana 07-06-2018

Studenci UAM bez Granic jadą w tym roku na Madagaskar. W związku z tym na Wydziale Studiów Edukacyjnych ruszyła zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z tego kraju.

Dzieci ze szkoły College St. Joseph na Madagaskarze, do których udają się studenci UAM najbardziej potrzebują:

• długopisów (czerwonych, zielonych i czarnych),
  • ołówków,
  • kredek,
  • temperówek,
  • gumek do mazania,
  • kolorowej kredy,
  • nożyczek,
  • kleju szkolnego,
  • zeszytów,
  • kolorowego papieru,
  • cyrkli, linijek, kątomierzy.

Rzeczy można zostawiać na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 89 w specjalnie oznaczonych pojemnikach.

Studenci UAM bez Granic to grupa składająca się z osób, które jeżdżą do odległych krajów by pomagać dzieciom w nauce oraz pokazywać nowe metody nauczania.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald