Pokazowe warsztaty z zakresu projektowania edukacyjnego
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-06-2018

26 czerwca br. (wtorek) w godz. 15:30 - 17:30 odbędą się warsztaty pokazowe z zakresu PROJEKTOWANIA EDUKACYJNEGO.

W programie spotkań przewidziano wiele ciekawych atrakcji:

► "Uczłowieczyć przestrzeń" - pokazowy warsztat projektowania przestrzeni edukacyjnej;

► "Osobliwość rzeczy" - pokazowy warsztat projektowania zabawek i pomocy dydaktycznych;

► "Edukacyjne wydarzenia: czym są i jak je tworzyć?" - pokazowy warsztat projektowania wydarzeń;

► "Zbuduj sobie robota" - pokazowy warsztat projektowania robotów;

► "Bez programu ani rusz…" - pokazowy warsztat pisania programów nauczania i podręczników;

► "Od pomysłu się zaczyna" - pokazowy warsztat projektów edukacyjnych.

Spotkania skierowane są do studentów wszystkich kierunków i specjalności bez względu na rok studiów.

Zgłoszenia (imię i nazwisko, kierunek i rok studiów) należy przesłać na adres: projektowanieedukacyjne@amu.edu.pl do 25 czerwca br.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenie o udziale w warsztatach. Spotkania będą miały miejsce w Laboratorium Szkoły Przyszłości (ul. Zwierzyniecka 20, www.edulab.pcss.pl).

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki