Wizyta studentów z University of Pennsylvania w Filadelfii na UAM
Wiadomość, opublikowana 03-07-2018

Grupa 14 studentów z prestiżowej Wharton School, University of Pennsylvania w Filadelfii, będzie gościć w Poznaniu od 22 do 27 lipca. Są to studenci magisterscy na połączonych kierunkach: MBA i International Relations (Lauder Institute). Grupa odwiedzi Wydział Prawa i Administracji UAM, gdzie wysłuchają wykładów. Opiekunem grupy, zapraszającym i organizatorem wizyty jest profesor Eryk Kosiński z Wydziału Prawa i Administracji UAM.

Studenci złożą także wizytę w kilku firmach w Poznaniu by zapoznać się z ich działalnością i specyfiką działalności gospodarczej w Polsce.

Poznań jest czwartym etapem ich podroży: przyjadą tu po 3-tygodniowym pobycie w Paryżu, Sztokholmie i Frankfurcie nad Manem.

Wharton School to historycznie najstarsza wyższa szkoła biznesu na świecie. Ukończyli ją tacy znani ludzie współczesnego świata, jak Donald Trump czy Jeremy Rifkin. Studia MBA oferowane przez uczelnię zajęły pierwsze miejsce w USA w rankingu Forbesa z roku 2017, a trzecie w rankingu U.S. News & World Report na rok 2019.

W załączeniu program wizyty studentów z USA.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna