Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu laureatem w programie "Uczelnia Liderów"
Wiadomość, opublikowana 06-07-2018

W VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” Wydział Studiów Edukacyjnych uzyskał CERTYFIKAT dla Liderów Społecznych, który potwierdza, że prowadzimy studia w taki sposób, by uczyć studentów kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, komunikatywności, pewności siebie oraz innych cech przydatnych w pełnieniu ról przywódczych we współczesnym społeczeństwie i państwie. Certyfikat jest także potwierdzeniem, iż kształcimy absolwentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, aktywnie współpracujemy z otoczeniem społeczno–gospodarczym oraz wyróżniamy się innowacyjnością i nowoczesnością oferty dydaktycznej.

Wydziałowi Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznano w ramach Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” także Wyróżnienie Nadzwyczajne „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STUDIÓW”, jako jednostce organizacyjnej UAM, która wyróżnia się na rynku edukacyjnym wdrożeniem najbardziej zaawansowanych, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań ukierunkowanych na zapewnienie wysokiej jakości kształcenia.

Wręczenie Certyfikatów miało miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 28 czerwca 2018 roku.

Gratulujemy społeczności akademickiej WSE UAM.

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki