Trwa rekrutacja na pierwsze w Polsce studia podyplomowe z zakresu audience development
Wiadomość, opublikowana 12-07-2018

Od października 2018 r. ruszają pierwsze w Polsce studia podyplomowe w zakresie audience development – Rozwój publiczności.

Studia – organizowane wspólnie przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - są wynikiem współpracy 10 partnerów z 6 krajów Europy w ramach międzynarodowego projektu CONNECT, współfinansowanego z programu Unii Europejskiej Erasmus+ (Knowledge Alliance). Z ramienia UAM-u biorą w nim udział: Instytut Kulturoznawstwa, Centrum: Regionalne Obserwatorium Kultury UAM oraz Wydział Nauk Społecznych UAM.

Adresaci studiów to pracownicy instytucji kultury zlokalizowanych na terenie Warszawy i Poznania oraz studenci, którzy posiadają co najmniej dyplom ukończenia studiów licencjackich i są aktywnymi studentami I lub II roku SUM.

Partnerem wspierającym projekt jest także Miasto Poznań.

Rekrutacja na studia trwa do 15 lipca 2018 r.

Więcej o projekcie w załączonej ulotce.

Informacje o rekrutacji: REKRUTACJA

Kontakt: