Uniwersytet Jutra ma swoją siedzibę
Wiadomość, opublikowana 30-07-2018

Miło nam poinformować, że projekt UNIWERSYTET JUTRA uzyskał swoją siedzibę w pokojach nr 408 i 409 Collegium Martineum przy ul. Św. Marcin 78 (byłe Collegium Historicum).

Od dziś korespondencję dotyczącą projektu proszę kierować bezpośrednio do osób w zależności od Zadania:

• nr 1 - Rozwój kadr i infrastruktury informatycznej
    do Pani Magdaleny Żurawskiej, Z-ca kierownika projektu (m.zurawska@amu.edu.pl)
  • nr 2 - Wsparcie programów wysokiej jakości studiów doktoranckich
    do Pana dr Michała Knopkiewicza, Z-ca kierownika projektu (michal.knopkiewicz@amu.edu.pl)
  • nr 3 do 15 - Wzmocnienie oferty edukacyjnej i potencjału dydaktycznego jednostek UAM
    do Pani dr Agnieszki Kamisznikow, Z-ca kierownika projektu (kamisz@amu.edu.pl)

Wszystkie dokumenty księgowe czy finansowe trafiać będą przez z-ców kierowników projektu do Pani Elżbiety Zienkowicz-Kochańskiej, która prowadzi obsługę księgową projektu.

Do końca tego tygodnia biuro uzyska dostęp do nowych numerów stacjonarnych.

Informację wprowadził/a: Marek Fertig