Obóz integracyjny Wyjazd
Wiadomość, opublikowana 03-08-2018

Wakacyjnych wyjazdów jest wiele. Wyjazd. jest tylko jeden.
Wyjazd. to obóz integracyjno-szkoleniowy dla osób przyjętych na I rok studiów w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizowany przez Parlament Samorządu Studentów UAM w dniach 10-14 września 2018 r. w Resorcie Niegocin na Mazurach.

Tworząc Wyjazd. założyliśmy, iż obóz integracyjny nie powinien ograniczać się do samej integracji. Musi także dać możliwość nauczenia się czegoś nowego. Wyjazd. da Wam możliwość poznania nowych ludzi ze środowiska akademickiego, ale jest także świetną okazją do nabycia umiejętności, których nie pozyskacie na żadnych studiach.

Dlaczego właśnie Wyjazd. ? Oto pięć dobrych powodów:
1) Szukasz możliwości integracji ze studentami z pierwszego roku.
Na Wyjazd. zapisać mogą się tylko studenci, którzy rozpoczynają studia w październiku 2018 r. O sprawny przebieg Wyjazd.u zadba kadra doświadczonych samorządowców.
2) Na studiach chcesz rozwijać się nie tylko naukowo.
Wiedza akademicka z pewnością się przydaje, ale równie ważne są kompetencje miękkie. Na naszym Wyjeźdz.ie nauczysz się podstaw budowania zespołu, przemawiania publicznego, kreowania wizerunku i zarządzania projektami.
3) Chcesz spróbować swoich sił w organizacjach studenckich.
Studia to nie tylko nauka, ale także możliwość działania w stowarzyszeniach czy w kołach naukowych. Dzięki Wyjazd.owi posiądziesz umiejętności, które zaprocentują w tego rodzaju organizacjach. Udzielałeś się w samorządzie uczniowskim? Świetnie, z nami możesz przejść na kolejny poziom wtajemniczenia.
4) Chcesz poznać uczelniane lifehacki.
Studia mogą na starcie przytłoczyć – USOS, panie z dziekanatu i inne uczelniane legendy nie są jednak takie straszne! Doświadczona kadra samorządowa z pewnością pomoże przezwyciężyć początkowy szok poznawczy, dając praktyczne porady dotyczące codziennego życia studenta.
5) Chcesz zwieńczyć najdłuższe wakacje w życiu świetną zabawą.
Wyjazd. to nie tylko możliwość integracji oraz merytoryczne szkolenia, ale także szereg atrakcji – gry integracyjno-terenowe, karaoke czy kino plenerowe to tylko nieliczne z zaplanowanych animacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.wyjazd.amu.edu.pl

Informację wprowadził/a: Ewa Opaska