Kursy dokształcające


Schola Latina Aestiva 2018
Wydarzenie, trwa od 06-08-2018 do 19-08-2018

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny w murach naszego Instytutu gościmy uczestników Szkoły Letniej Żywej Łaciny i Greki. 70 pasjonatów języków klasycznych z Polski i zagranicy przez najbliższe dwa tygodnie będzie dyskutować na wszystkie tematy w językach - tylko pozornie martwych. Szczegóły pierwszego tygodnia znajdują się tutaj.

Więcej...
Nabór na pierwszy rok Kursu Prawa Brytyjskiego: Diploma in English Law and Practical Legal Skills
Wiadomość, opublikowana 20-06-2018

Trwa nabór na pierwszy rok Kursu Prawa Brytyjskiego w nowej odsłonie: Diploma in English Law and Practical Legal Skills, prowadzonego na Wydziale Prawa i Administracji przez nauczycieli z British Law Centre w Warszawie.  Program pierwszego roku obejmuje  fundamenty prawa angielskiego, ujęte w pięć podstawowych modułów. Stanowi  doskonałą okazję do poznania systemu common law, co może być przydatne dla prawników, ekonomistów i tłumaczy. Kurs jest otwarty dla wszystkich studentów znających język angielski. Podania można składać drogą elektroniczną, wszystkie dodatkowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w kursie i płatności na stronie WPiA http://prawo.amu.edu.pl/dla-studenta/studia/studia-praw-obcych/kurs-prawa-brytyjskiego ; oraz u koordynatorki kursu, dr hab. Katarzyny Klafkowskiej-Waśniowskiej, kontakt: kwasn@amu.edu.pl.

Więcej...

Wszystkie wiadomości

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.