Aktualności - Kursy dokształcające - wszystkie

Spotkanie informacyjne Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019
Wydarzenie, rozpoczyna się 30-01-2018

Uprzejmie informujemy, że we wtorek 30 stycznia 2018r. w godzinach 11:00 -12.00 w sali 2.3 Collegium Iuridicum Novum odbędzie się spotkanie z Wydziałowym Koordynatorem Programu ERASMUS+ na temat rekrutacji na wyjazdy na studia i praktyki w roku akademickim 2018/2019.

Więcej...
Kursy dokształcające: „Przygotowanie do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka angielskiego”, „Przygotowanie do zawodu tłumacza konferencyjnego języka niemieckiego”
Wiadomość, opublikowana 05-01-2018

Szkoła Tłumaczy UAM zaprasza na jednosemestralne kursy dokształcające: „Przygotowanie do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka angielskiego” oraz „Przygotowanie do zawodu tłumacza konferencyjnego języka niemieckiego”.

Więcej...
Inauguracja Szkoły Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji
Wiadomość, opublikowana 14-11-2017

W dniu 8.11.2017r. na Wydziale Prawa i Administracji odbyła się uroczysta Inauguracja Szkoły Prawa Niemieckiego.

Spotkaniu przewodniczył Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Prof. zw. dr hab. Roman Budzinowski, a gościnnie swój wykład pt.: „Digitalisierung im Horizont des Rechts” zaprezentowała pani Profesor Ines Härtel z Wydziału Prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W programie każdej edycji Szkoły Prawa Niemieckiego w Poznaniu przewidziano zajęcia (wykłady oraz konwersatoria) z najważniejszych dziedzin niemieckiego prawa. Uczestnikom kursu życzymy wielu sukcesów.

Więcej...
Kurs Dokształcający Postępy optyki okularowej i optometrii
Wiadomość, opublikowana 12-01-2018

Wydział Fizyki zaprasza na Kurs dokształcający Postępy optyki okularowej i optometrii. Kurs będzie realizowany przez UAM w partnerstwie z międzynarodową firmą z branży optycznej Essilor. Kurs adresowany jest do czynnych zawodowo optyków okularowych, optometrystów oraz lekarzy okulistów – kandydaci na Kurs będą zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia potwierdzającego aktywność w ww. zawodach.

Więcej...
Kurs Dokształcający Postępy optyki okularowej i optometrii
Wiadomość, opublikowana 15-01-2018

Wydział Fizyki zaprasza na Kurs dokształcający Postępy optyki okularowej i optometrii.

Więcej...
Rusza kolejna edycja Szkoły Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa I Administracji
Wiadomość, opublikowana 06-10-2017

Szkoła Prawa Niemieckiego jest przedsięwzięciem mającym na celu przybliżenie podstaw wszystkich gałęzi prawa niemieckiego, adresowanym zarówno do społeczności akademickiej, jak i do osób zainteresowanych głębszym poznaniem nie tylko prawa, lecz również kultury oraz dorobku intelektualnego naszego zachodniego sąsiada. Zajęcia w ramach Szkoły będą odbywały się na Wydziale Prawa i Administracji UAM w układzie dwusemestralnym, począwszy od listopada 2017 r., a skończywszy w lipcu 2018 r. Będą one prowadzone przez profesorów z Wydziału Prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Każdy uczestnik kursu po jego zakończeniu otrzyma dyplom potwierdzający udział w zajęciach Szkoły.

Rekrutacja trwa do 25 października 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są na plakacie oraz na naszej stronie internetowej prawo.amu.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kursie!

Więcej...
Bezpłatny kurs dokształcający „Specjalista ds. finansów i rachunkowości”
Wiadomość, opublikowana 25-09-2017

Wydział Prawa i Administracji zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Specjalista ds. finansów i rachunkowości”, realizowany wg, Standardu VCC (Vocational Competence Certificate) w ramach partnerskiego projektu pn. . „System wsparcia kompetencji zawodowych dla wielkopolskiego rynku pracy” , nr RPWP.08.03.02-30-0173/16.

Sprawdź tutaj:  http://prawo.amu.edu.pl/

Więcej...
Bezpłatny kurs dokształcający „Metody i techniki zarządzania”
Wiadomość, opublikowana 25-09-2017

Wydział Prawa i Administracji zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Metody i techniki zarządzania”, realizowany wg, Standardu VCC (Vocational Competence Certificate) w ramach partnerskiego projektu pn. „System wsparcia kompetencji zawodowych dla wielkopolskiego rynku pracy”, nr RPWP.08.03.02-30-0173/16.

Sprawdź tutaj:  http://prawo.amu.edu.pl/

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.