Lektorat dla studentów z trudnościami poznawczymi

Studenci I roku z trudnościami poznawczymi szukający dodatkowego wsparcia mogą rozpocząć zajęcia nauki języka obcego od semestru zimowego (po wykonaniu testu diagnozującego).

Aby uzyskać pomoc, powinni zgłosić się po opinię Konsultanta ds. procesu studiowania Pana Szymona Hejmanowskiego. Opinia wydawana jest na podstawie opisu sytuacji studenta oraz po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną/psychologiczną dostarczoną przez studenta.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się na konsultacje, wysyłając wiadomość na adres: szymon.hejmanowski@amu.edu.pl

Na wniosek Konsultanta ds. Procesu Studiowania dla Studentów UAM mogą uzyskać zgodę na zwiększenie liczby godzin lektoratu oraz odbywania zajęć w trybie indywidualnym lub w małych grupach.

Zajęcia prowadzi Pani mgr Agnieszka Kuc w sali 306 w Collegium Chemicum przy ul. Grunwaldzkiej 6, w sali 306 (terminy ustalane indywidualnie ze studentami).

Plan i tryb odbywania zajęć będą ustalane indywidualnie po uzyskaniu opinii Konsultanta. Lektorat kończy się egzaminem z języka obcego na poziomie B2 z uwzględnieniem specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności studentów.

mgr Szymon Hejmanowski
Psychologiczny Konsultant ds. Procesu Studiowania dla Studentów UAM
ul. Grunwaldzka 6 pok. 113
e-mail: szymon.hejmanowski@amu.edu.pl

mgr Agnieszka Kuc
St. wykładowca  - Zespół Języka Angielskiego
Dyżur: środa od 10.15 do 11.15 Collegium Novum sala 529, blok B.
e-mail: akuc@amu.edu.pl